Wersja do druku

28 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
najwyrazniej twój aparat jest zepsuty skoro poszerza podobnie jak moja waga, która wciąz pokazuje za dużo.:p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vanessa ja do mojej wagi to w ogóle nie mam zaufania i po prostu na nią nie wchodzę :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzeczki bardzo ładne,przymierzam się do dzianiny ale jakoś nie mam chyba odwagi.Zawsze mam obawy czy nie popęka na szwach,czy dekolt się ułoży...a oczu nam proszę nie mydlić tylko ślicznie zrobić zdjęcie na ludziu bo też jestem ciekawa efektu modelowego .Już tak jak mój aparat mnie poszerza to chyba nie można takiego modelu drugiego kupić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja z kolei mam w salonie wielkie lustro które kilogramy tu i tam zabiera:) a potem jak się gdzieś przypadkiem zobaczę to mi szkoda że nie wszędzie takie mają....zdjęć się nie bój my fajne dziewczyny jestesmy :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...) bo mój aparat nie wiem dlaczego ale strasznie poszerza:D:D:D
aparaty i wagi kłamią! :p
moja waga też się popsuła, bo pokazywała już tyle ile powinna (mniej) a pokazuje, to, co pokazywała kiedyś (więcej) ... Kłamczucha! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja wagi wogóle nie mam - naprawdę.
A lustrom w sklepach które wyszczuplają i robią z człowieka szparaga, mówie stanowcze:nie. Potem jak wracam do domu i się przeglądam u siebie, to jestem załamana.
Bluzeczki fajne, też mam tę Burdę, więc wiem mniej więcej jak to się prezentuje na ludziu. Ale na Tobie na pewno byłoby lepiej.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Piękne!! Bardzo podoba mi się ta szara tz. bardziej.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kapelusik ze sztruksu

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
O jaki słodziak! Miałam daaaaawno temu podobny :D super kapelusik a mała wygląda w nim extra :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Różowa spódniczka uszyta dla córki. Po długich namysłach i namowach mojego dziecka wreszcie uszyłam Frózie. Wyszła mi trochę duża, ale dziecko zadowolone.:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

28 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.