Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czuję się wywołana do tablicy, bo to ja wyraziłam niezadowolenie z tkanin, drukowanych u Państwa w ostatnim czasie.
(...)

Bardzo dziękuje za rzeczową odpowiedź :) Moim zamiarem nie było wywoływanie Pani do tablicy. Chciałem się raczej ogólnie odnieść do poruszanych w tym wątku kwestii związanych z drukiem na tkaninach i usług świadczonych przez CottonBee.pl.

W pełni się z Panią zgadzam, że jeśli Klient jest w stanie znaleźć wzór którego poszukuje w tradycyjnych kolekcjach to nie ma żadnego uzasadnienia, żeby drukować tkaninę na indywidualne zamówienie. W tego typu produkcji „przemysłowej” projektant i producent mają komfort dobrania technologii i sposobu druku, sposobu wykańczania oraz cech tkaniny pod bardzo konkretne zamówienie. Zupełnie inaczej drukuje się czarno-białą szachownicę na odzież a inaczej jasne pastele na np. zasłony. Dzięki temu efekt może być lepszy (ale nie musi).

Natomiast jeśli Klient nie może znaleźć niczego w normalnej ofercie lub szuka na przykład personalizacji a potrzebuje niewielką ilość materiału to niestety musi się pogodzić z pewnymi ograniczeniami technologii o których wyraźnie staramy się informować na naszej stronie czy w komunikacji bezpośredniej z Klientami. Wielu Klientów to całkowicie rozumie i wręcz dostosowuje w pewnym sensie swoje projekty, żeby uniknąć problemów w druku czy dalszym użytkowaniu. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że problem pojawia się zwykle w sytuacji w której Klient ma nie do końca realne oczekiwania w stosunku do tego „produktu”. Proszę nie traktować tego w żaden sposób jako formy zarzutu, bardziej jako stwierdzenia pewnego zjawiska. Staramy się w możliwie przystępnej formie oferować jednak dosyć profesjonalną i skomplikowaną usługę i czasami pojawia się problem w warstwie komunikacji, z czego zdajemy sobie sprawę i nad czym pracujemy :)

Jeśli chodzi o cenę to jest podobna dyskusja do tej jaka czasami pojawia się w środowisku osób które profesjonalnie szyją – pytanie Klienta dlaczego sama usługa szycia potrafi być droższa niż podobny gotowy ciuch kupiony w sieciówce? Z drukiem jest dokładnie tak samo – nie sposób porównać drukowania dziesiątek tys. metrów gdzieś na dalekim wschodzie czy w Turcji do naszej usługi drukowania jednego metra bieżącego. Po prostu dwa inne światy.

Pozdrawiam serdecznie :)
________________________________________________________
CottonBee - materiały do szycia na zamówienie

WWW: https://ctnbee.com/
https://www.facebook.com/CottonBeeFabrics
Avatar użytkownika
Świeżynek
nie wiem jak z drukiem wzoru, ale z drukiem zdjęć powyższa firma dobrze sobie radzi :) sama chciałam mieć poduszki z własnym zdjęciem na prezent i wyszły ok

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.