Wersja do druku

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O ho ho ale ją dopasowałaś. Czy nie można jej trochę popuścić,wtedy zamek nie będzie tak widoczny? I chyba trzeba go głębiej wszyć, bo to jest zamek kryty? :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Masz rację, zamek powinien być nieco głębiej.
Z dopasowania jestem bardzo zadowolona:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widzisz, czyli zawsze trzeba brać pod uwagę, co autor ma na myśli, bo to jego dzieło i dla niego :)
A ja się cały czas zastanawiam nad taką obcisłą sukienką... z Papavero :boisie:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja zamierzam kupić materiał na taką sukienkę, ale muszę najpierw uszyć z czegoś "próbny" gorset:)

Może uda mi się wykombinować coś do sylwestra:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam w domu identyczną tylko czarnego koloru. Szalenie wygodna. Niestety kupiona w H&M, bo takich zdolności krawieckich wciąż nie mam.
Powodzenia w szyciu ! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przedstawiam kolejną, jeszcze nie wykończoną na górze spódniczkę.
Chciałabym przede wszystkim zasięgnąć Waszej opinii. Nie wygląda to śmiesznie/ groteskowo?

Niestety nie umiem sama siebie ocenić obiektywnie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja też nie będę obiektywna. Szyjesz interesujące rzeczy i widać, że masz własny styl: lubisz ozdóbki. Kolor spódnicy jest ładny, a czarny sprawia że nie wygląda jak wata cukrowa. Ale płatki moim zdaniem bardziej pasowałyby małej dziewczynce na bal w przedszkolu. Po za tym przymierz spódnicę i sprawdź czy na biodrach nie odstają bo może się okazać, że pogrubiają w najmniej pożądanym miejscu
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Spódnica leży dobrze, płatki, które miały być swego rodzaju baskinką również nie odstają.
Być może po prostu kolor materiału jest zbyt hmm.. "ekstrawagancki". Akurat to miałam pod ręką.

Zastanowię się jeszcze nas zamianą płatków na zwykłą baskinkę z jednego kawałka materiału.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej,

zgadzam sie z poprzedniczka...taka ozdoba to raczej na karnawal dla dziewczynki, ale mysle ,ze gdybys zrobila czarna baskinke zamiast tych platkow wygladaloby to bardzo efektownie i kobieco :)

pozdrawiam Masza
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zrobię w takim razie baskinkę i zobaczymy jak wyjdzie:)

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.