Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie :D
odkryłam Was całkiem niedawni i zupełnie przez przypadek, ale cieszę się jak małe dziecko, już nawet mąż mówi że się uzależniłam od zaglądania tu :)

szyciem tak bardziej zajmuję się od 7 lat, choć od dziecka podglądałam mamę jak szyje ale nigdy mnie to nie pociągnęło za mocno a teraz jest moją pasją i nie wyobrażam sobie życia bez szycia.

mieszkam w niewielkim miasteczku na południowo-zachodnim krańcu Polski, pracuję tu w zakładzie przeróbek krawieckich.

czasem coś szyję i chętnie skorzystam z Waszych rad i się pochwalę od czasu do czasu :D

miłego wieczoru wszystkim :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
... uwielbiam być niezauważona...
:(
Witam serdecznie po raz drugi
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj serdecznie!!
Koniecznie pochwal się swoimi pracami :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ależ WITAJ WITAJ!!!Nie smuć się już dobra???:D:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Przepraszam za niezauważenie ;) Jak wchodzę na forum to otwieram wszystkie nowe wątki i czasem mi coś umknie (ale proszę nie bić... w sumie to okularników się nie bije...)
Wikunia dobrze, że nastąpił zwrot w Twoim podejściu do szycia. Podpatruj mamę, szyj a zdobędziesz (o ile już nie zdobyłaś) bardzo przydatny fach :)
No i witam na forum, fajnie że już uczestniczysz aktywnie w dyskusjach.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to już się nie smutam :)
a chwaliłam się już czyś gdzieś tu na forum... ale zgubiłam gdzie to było..

Susanna ja już pracuje w tym fachu od jakiś... 6 lat prawie i bardzo to sobie chwalę, ale zazdroszczę Wam czasu na szycie dla siebie bo tego mam bardzo mało. choć ostatnio uszyłam sobie sukienkę... ale wisi i dojrzewa do założenia. jak szyję to jest ok ale później zanim założę to musi swoje odwisieć i albo się doczeka swojej świetności albo ląduje na dnie szafy...

--- Ostatnio edytowane 2011-02-22 19:44:33 przez wikuniakwl02 ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to mój synek i rożek który dla niego uszyłam :)
i sukienka dla jednej z moich klientek, na co dzień zajmuję się przeróbkami także rzadko szyję dla kogoś, ale jak któraś ładnie poprosi a ja mam na to czas to nawet tak się poświęcam dla pracy ;)

--- Ostatnio edytowane 2011-02-22 19:53:03 przez wikuniakwl02 ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ojejku zabieram synusia - cudowny bobas :) A rożek bardzo ładny :) to takie fajne jak mamy szyją swoim dzieciom :)
A zdjęcia wklejałaś w tym wątku KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cudowny to on był dwa lata temu... ;) teraz byś szybko oddała bo łobuz straszny ;)
dziękuję za link :)

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja chętnie przygarnę dzieciątko w każdym wieku.:D:D śliczny,:D:D:D

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.