Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie, mam takie oto pytanie - czy Wasze Merrylocki coverlocki sa głośne?? Wiem, ze to sprawa indywidualna i co glosne dla jednego, dla drugiego byc nie musi, ale jednak... Mam wrazenie, ze ostatnio jakby glosniejszy niz zwykle jest... wyczyscilam go wczoraj, naoliwilam wg instrukcji, ale nie wplynelo to wcale na gosnosc. Mam wrazenie, ze jakos tak stuka, a raczej "wali" przy szyciu... nie wiem, jak to lepiej okreslic. Macie jakis pomysl "na odleglosc"? :)

Marta
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
sa glosne,moj tak samo
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam od niedawna.
Owszem głośny ale chyba nie bardzo.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tego co pamiętam to Merry 689 powinien trochę "trzaskać" przy działaniu,jego dźwięk jest suchy, trzaskający. Rozchrzania otoczenie i tak troszeczkę - taki już jest, ale jeżeli masz wrażenie że BARDZO stuka - spróbuj go najpierw umieścić na podłożu które się nie będzie kiwało- i wtedy sprawdź.Jeśli dalej będzie stukało i podłoże będzie się kiwać razem z maszyną, 'rezonować",to może costam się rozregulowało?
Ja męczyłam serwisantów do momentu, dopóki nie naprawili zerwanego bębenka, czyli długo. Dwa razy maszyna była w naprawie - ale w końcu zauważyli usterkę. A juz nie wiedziałam co mam wymysleć :-SB-) Faq - produkuje go firma zengdong czy jakośtam podobnie jak Łuczniki. I cholera nie wiem jak jest z serwisowaniem, chyba door to door? W takim wypadku - trzeba się jasna rzecz dopytać jeszcze - powinni na gwarancji go uregulować...Przynajmniej Łucznik to robi, na ogół.B-)
Takie rzeczy się zdarzają...Staram ci się dodać odwagi, bo miałam podobny problem.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Overlocki i coverlocki sa glosne z reguly ,ale jesli byl cichszy i wczesniej nie stukalo nic to radze oddac do serwisu dla pewnosci ,chociaz bedzie Pani pewna ,ze nic mu nie jest :)

--- Ostatnio edytowane 2014-01-01 18:04:50 przez piotrm210 ---
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem w posiadaniu Merrylocka 689 i wydaje mi się, że nie chodzi głośno, w każdym bądź razie jak szyję w nocy to nie zakłócam ciszy domowników. Przestrzegam tylko przed zbyt mocnym dokręcaniem igieł - ja tak sobie załatwiłam igielnicę czyli ten mechanizm, do którego wkłada się igły. No i po długich poszukiwaniach, w których pomagała mi nieoceniona Fides :) dotarłam do firmy, która przyśle mi tę część i sobie ją zamontuję. Polecam tę stronę bo mają dość niskie ceny na części zamienne do wszelkiego rodzaju maszyn szwalniczych, overlocków, coverlocków itp. Za swój mechanizm zapłacę tylko 15 zł + 25 kurier - to jest naprawdę mało.
A to jest ta strona: www.mega-maszyny.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj odebrałam część zamienną sama zamontowałam i będę szyła!!! Naprawdę polecam tego producenta - szybko, tanio i solidnie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj odebrałam część zamienną sama zamontowałam i będę szyła!!! Naprawdę polecam tego producenta - szybko, tanio i solidnie.
Zapisałam sobie tak w razie czego. Dziękuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój też jest dość głośny, chyba po prostu takie są.

Mam pytanie - jak zakładacie nitki na dole? Ja za każdym razem zdejmuję płytkę ściegową, a ponoć jest jakiś prosty sposób na to? Z filmiku na youtube nie rozumiem tego fragmentu z zakładaniem nitki.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W instrukcji jest to dokładnie wytłumaczone... I na forum dziewczyny też to rozpracowywały - ktoś się męczył okrutnie, a tymczasem są tam małe dźwigienki same zahaczające nitki gdzie trzeba...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.