Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Fachowe uszytki, jeżeli chodzi o te kurteczki. Szczególnie ładnie uszyta kurteczka z eko-skórki, jak szycie fabryczne, gratulacje !!!! Sukienka (tunika) też ciekawa !!

--- Ostatnio edytowane 2014-01-26 23:58:49 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fachowe uszytki, jeżeli chodzi o te kurteczki. Szczególnie ładnie uszyta kurteczka z eko-skórki, jak szycie fabryczne, gratulacje !!!! Sukienka (tunika) też ciekawa !!

--- Ostatnio edytowane 2014-01-26 23:58:49 przez Wojtek ---
Oj Wojtku :paluszkiem: Jakie fabryczne ????. Przecież w fabryce nikt tak ładnie nie szyje !!!! :D Nie wiem jak wy , ale jak mi ktoś mówi :,, Oj jak ładnie uszyte , jak ze sklepu" To jestem załamana :rotfl: Oczywiscie, śmieję się, ale tak naprawdę to te ciuchy ze sklepu są okropnie poszyte, albo ja mam jakieś skrzywienie zawodowe ale zawsze dopatrzę się nierówności itd.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Eee no... psze Państwa!
Prima sort te Twoje kapotki! Starannie i fachowo wykończone!:oklasky:
A już szczególnie podziwiam, jak sobie czyściutko poradziłaś z tą "eko-skórą"! I jak gładko wszyłaś do niej ściągacze!:oklasky:
Dla mnie wszywanie gumek i ściągaczy to zawsze był horror...:zly:

Zrobiłaś kuku wielu forumowiczom, pokazując wszystko w jednym rzucie! :) Trzeba było jakoś stopniować to podwyższanie poprzeczki... :)
Chociaż napisz teraz, że było trudno i ciężko, czy coś w tym guście... :D
Dziękuję, no łatwo nie było zwłaszcza z różową:D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fachowe uszytki, jeżeli chodzi o te kurteczki. Szczególnie ładnie uszyta kurteczka z eko-skórki, jak szycie fabryczne, gratulacje !!!! Sukienka (tunika) też ciekawa !!

--- Ostatnio edytowane 2014-01-26 23:58:49 przez Wojtek ---
Oj Wojtku :paluszkiem: Jakie fabryczne ????. Przecież w fabryce nikt tak ładnie nie szyje !!!! :D Nie wiem jak wy , ale jak mi ktoś mówi :,, Oj jak ładnie uszyte , jak ze sklepu" To jestem załamana :rotfl: Oczywiscie, śmieję się, ale tak naprawdę to te ciuchy ze sklepu są okropnie poszyte, albo ja mam jakieś skrzywienie zawodowe ale zawsze dopatrzę się nierówności itd.
Myślałam że tylko ja nie jestem zachwycona jakością wykonania ciuchów w sklepach :)
Wojtku ITAdziękuję:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podłączam się do tego, że w sklepach rzeczy są szyte byle jak. Mam dwie bluzki letnie, które przy przymierzaniu wyglądały ok, ale jak zaczęłam nosić, to szwy boczne zamiast iść prosto skręcały się na boki... Masakra.
No, a kurtka różowa jest po prostu rewelacyjna :) Bardzo, bardzo profesjonalnie :)
________________________________________________________
Zapraszam na mojego bloga:

http://etvoila.blog.pl/
Avatar użytkownika
Świeżynek
No i co ja biedna mam napisać? Normalnie głupio mi, że wysłałam swoje zdjęcia. W życiu nie uszyłabym takich kurtek jak Ty. Jesteś wielka! Kurtki bajka!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przepiękne, prześliczne. Jestem w szoku, że można tak szyć, że można takie rzeczy szyć. Uświadomiłaś mi, jaka długa i kręta droga przede mną:)
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.