Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pracy sporo ale jaaaaaaka przyjemność :muza:

Tak sobie kiedyś weszłam do sklepu z materiałami i bezczelnie w oczy rzucił mi się pewien materiał. Bardzo mi się spodobał i od razu wiedziałam co z tego będzie. Kupiłam, zatachałam do domu , siadłam do maszyny i ciach mach uszyłam. Taki odruch chwili. I mam fajową letnią bluzkę :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W ramach odszmacania szaf pozbyłam się paru szmatek, pomodziłam coś :cwaniak: i powiekszyłam letną garderobę :)
Biała tunika z satyny bawełnianej + spódnica z czegoś żorżetopodobnego i ta sama tunika + spódnica z haftowanej bawełny w kolorze ecru. Obie spódnice mają w pasie gumkę, ale są prześwitujące, więc trzeba zakładać haleczkę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
haft z bliska
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wspaniała dziewczyna na swoim blogu http://intensywniekreatywna.blogspot.com/2013/06/letnia-szkoa-szycia-czesc-druga.html zrobiła przecudowny szczegółowy kurs szycia fartuszka z falbanką i ozdobnym paseczkiem ....i oczywiście tak mnie wciągnęło, iż nie pozostało nic innego jak tylko wpaść do szafy po szmatki , wywlec maszynę oraz inne przydasie szyciowe i ....przygodo nadciągaj :hura:

...i powstał on...jedyny niepowtarzalny, mój i tylko mój ...fartuszek :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tym razem szyłam ciuszek nie dla siebie, ale dla koleżanki na wieeeelkie wyjście. Jest to sukienka wg modelu z lipcowej burdy 2013 nr 132 rozmiar 48 dla puszystych. Koleżanka wygląda w niej pięknie :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fartuszek wywołał uśmiech na mojej twarzy:) Bardzo fajny, sukienka też ładnie się prezentuje!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Latem machnęłam sobie bluzkę recyklingową. Pierwotnie było toto workowatą kiecką wygrzebaną w lupmpku :) Przerobiłam trochę wykrój z Burdy a potem trochę cięcia... szycia...prucia....znów szycia...i powstała całkiem wygodna bluzka.
Z tyłu ma wszyty zamek, abym mogła w nią wleźć :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna bluzeczka, na pewno nie przypomina workowatej kiecki:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Workowata kiecka była tylko bazą materiałową. Rozprułam całą, wyprałam, wyprasowałam i miałam gotowy super materiał do uszycia bluzki. Nie wiem co to za materiał, może być poliester, może być jedwab, w każdym razie nie gniecie się, jest przewiewny i świetnie się nosi. Przy sukience nie było metki, bo ona też była szyta przez kogoś na domowej maszynie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też chodzę po SH i wypatruję czegoś ciekawego nie mówiąc o tym, że jest dużo taniej niż w moim Bławatku:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeróbki są świetne! Pewnie że można kupić albo uszyć nowy ciuch, ale stanowczo wolę kombinowanie. Właśnie jestem na tym etapie i aż sama się dziwię co można wymyślić ze starych ciuszków :) A SH uwielbiam! I mam rękę do nich - potrafię znaleźć cuda !
Pozdrawiam.
Marta

--- Ostatnio edytowane 2014-02-01 17:24:46 przez PaniRudyKot ---
________________________________________________________
Zapraszam na blog moich kotów : www.puszkowewidzimisie.blog.pl

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.