Wersja do druku

12 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna bluzka. Podoba mi się ten wzór :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też zaopatruję się w SH :D, a od kołderki i podusi nie mogę oczu oderwać :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuje bardzo :)

Teraz temat spódniczkowy. Latem uszyłam sobie spódnicę z malinowego sztruksu. Materiał był kiedyś zasłoną przeszytą fabrycznie razem z podszewką w odstępach 10-cio centymetrowych. Nie rozpruwałam jej, tylko skroiłam razem i nie dodawałam już zwykłej podszewki. Wykrój robiłam sama. Zamek i guziczek z pudła przydasiów.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Materiał na tą brązową kupiłam w Szczecinie w zwykłym naziemnym sklepie. Jest fantastyczny, nie gniecie się a te mazaje są jakby z zamszu. Podszewkę ma rudą, zamek kryty. Pierwszy raz robiłam rozporek taki zakładany fachowy. Co ja się nagłówkowałam jak to zrobić....aż wreszcie znalazłam tutaj http://kobietaszyje.blogspot.com/2013/05/tajemniczy-pan-piotr-i-rozporek-w.html łopatologicznie wytłumaczone co i jak :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ta spódnica jest uszyta z dwóch: oliwkowej kupionej w szmateksie i beżowej mojej wyciągniętej z szafy. Rozprułam je, pociachałam i zszyłam na nowo do kupy i powstało takie coś. Podszewkę ma oliwkową i zamek kryty.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zobaczyłam malinową myślałam, że ona będzie moją faworyktą-bardzo lubię ten kolor, ale jak zobaczyłam pozostałe :mysli: Wszystki bardzo ładne, świetnie w nich wyglądasz!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję Gosiu :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
:)) Aż miło popatrzeć na świetną robotę, zwłaszcza, że doskonale się prezentuje na Autorce, :oklasky: Podziwiam, podziwiam :))
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mąż mój pasjonuje się myślistwem i przerabianiem dzikich stworków w pyszne potrawy, więc uszyłam mu tematyczny fartuszek.

Pierwotnie było to wielką koszulą kupioną w szmatexie za grosiki. Po skrojeniu, doszyciu lamówek z resztek po szyciu firanek, które leżały w domowych przydasiach, wyszło takie coś :)

Szkoda, że to poliester, bo mam jeszcze przód koszuli i uszyłabym łapki do garnków, ale nie wytrzymają temperatury.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne spódniczki i jelonek też:):)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

12 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.