Wersja do druku

10 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze do niedawna myślałam, że hafciarka byłaby fanaberią. Ale jak patrzę na Twoje dzieła, coraz bardziej mnie ten pomysł kręci. (mi też się podobają i raczej nie wyglądają badziewnie ;) ) Nie wiem z czego wynika brak popularności - może z wysokiego kosztu maszyn i jednak odrobiny umiejętności przy projektowaniu haftów? Jesteś pionierką!
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
tak sobie właśnie myślę, że owszem, projektowanie jest trudne. Kosztowne, czasochłonne, wymaga wiele godzin nauki, żeby można było cokolwiek porządnie wyhaftować. I do tego sprzedawcy maszyn, którzy nalegają na powiększanie koszyka przez dokupienie drogich programów. I się ludzie zniechęcają, bo mało kto wie, że projekty można normalnie za parę złotych kupić w sieci, albo legalnie za darmo ściągnąć.
A Amerykanie np kupują niedrogie hafciarki z małymi polami haftu, potem wydają kilkanaście dolarów w miesiącu na projekty i mają naprawdę imponujące biblioteki i mają co haftować na tym wszystkim, co wejdzie pod igłę. Chyba będę nieść kaganek oświaty ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hafciarka to moje klimaty, fajnie że piszesz takiego bloga, będę zaglądać :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślę, że hafty z inicjałami nie są popularne, bo dużo rzeczy przechodzi z jednego dziecka na drugie i tu już "zonk"..
Osobiście dziecięciu wypodpisywałam wszystkie rzeczy alfabetem maszynowym. Ale teraz, jak mam to dać znajomej, to krew zalewa aby to wypruć.
W nowym, wyszyję na tasiemce, będzie łatwiej wypruć.
To taka mała dygresja.

Ale np tu gdzie mieszkam każda szkoła ma swoją dywizę, i często nazwa szkoły jest na niej wyhaftowana.
Jest dużo działalności zajmującej sie tylko haftami.
Sama się nad takową zastanawiałam nawet.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam. Też bardzo podobają mi się hafty:) Częściej tu będę zaglądać.:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To fakt, że dzieci szybko wyrastają z ciuszków nie zdążywszy ich zniszczyć i szkoda je wyrzucać. Zresztą taka z jedną literką i piłką może bez problemu posłużyć innemu dziecku. Przecież całego imienia się nie haftuje. Ale nie tylko monogramy przecież można haftować. Temat bardzo ciekawy. Do hafciarki mi jeszcze daleko, oj daleko. Na razie zakupiłam sobie zwykłą stopkę do maszyny , niby do haftu :)
Będę podglądała Twoje prace z wielką przyjemnością.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzisiaj taki szybki projekt - miałam sam projekt wrzucać na etsy, ale chyba jeszcze nad nim popracuję. O tym, jak można wykorzystać niepotrzebne kawałki tiulu.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I "zwykła" torba zakupowa staje się "niezwykła" :)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetne!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Fajna torba! :) Ja już wszędzie widzę wiosnę, albo chcę widzieć, bo za oknem szaro. Rawka, czy Twoja strona internetowa jest w budowie, czy coś z linkiem jest nie tak? Mi się nie ładuje.
________________________________________________________

10 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.