Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Administrator
Tz. preferujemy zakładanie własnych wątków i wklejanie tam swoich prac. Kasowanie zdjęć jest faktycznie niemile widziane... Moze jednak zalożysz sobie wątek co?? Byłoby miło pooglądać nowe prace :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, myślałam o założeniu nowego wątku i kasowaniu zdjęć po jakimś czasie. Chyba, że masz możliwość zablokowania niezalogowanym oglądania działu z naszymi pracami? Chętnie bym się pochwaliła, żeby krytykę usłyszeć, a i może trochę zmotywować się do częstszego szycia, ale nigdy nie uprawiałam internetowego ekshibicjonizmu, więc dziwnie bym się czuła z moimi zdjęciami wiszącymi gdzieś na stałe ;) Wiem, że niby miasto jest duże etc, ale nie chciałabym żeby mnie ktoś rozpoznał. Zbyt często o różnych niemiłych sytuacjach już słyszałam.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W sumie - czemu nie... Taki tajny kącik mógłby się przydać.

Na innym forum praktykuje się wycinanie zdjęć, ale gdy się ich nie złapie na czas, to pochwały wygłaszane pod adresem nie istniejących w necie ciuchów czyta się bardzo dziwnie...

Moderator decydowałby, kogo dopuścić do sezamu ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No tak, wygląda to potem przedziwacznie i nie mają takie posty najmniejszego sensu. Nie lubię, kiedy ktoś zauważa jakiś problem w ubraniu, a nie ma zdjęć, do których mogłabym to odnieść. Ale cenię prywatność innych osób. Niby mogłabym zmienić np. sam wzór ubrania w programie graficznym, ale w przypadku rzeczy samoszytych to nie ma sensu, bo często wzór na tkaninie robi ubranie.

Ale może administratorka jednak rozważy stworzenie tajnego sezamu? Jeśli jeszcze doda do tego obowiązek napisania iluś postów, albo ogólną aktywność na forum, to może więcej osób przestanie podglądać i zarejestruje się oraz wypowie na forum.
Avatar użytkownika
Administrator
Administratorka rozważy i poinformuje o wszystkim.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.