Wersja do druku

4 strony: 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jeszcze nigdy nie wstawiałam tutaj moich "dzieł", ale ponieważ w końcu porządnie zakasałam rękawy i zabrałam się za doskonalenie moich, póki co, podstawowych umiejętności krawieckich, chcę się przed wami pochwalić tym, co moje rączki wykonały. :)

Najstarszy uszytek jaki chcę wam dzisiaj zaprezentować to kwiatowa sukienka z czwartego zdjęcia. Uszyłam ją gdy miałam 15 lat, czyli 6 lat temu... Dzisiaj chcę się zacząć rozwijać. Dlatego mam nadzieję, że to forum z jego forumowiczami, będzie mnie inspirowało do szycia, tak jak inspirowało mnie już nie raz. :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
ykrój pochodzi z Burdy 4/2013 i został wzbogacony przeze mnie baskinką z plisami spódnica tiulowa spódnica mojego wykroju. sukenka z Burdy 3/2008 Marynarka klejona z różnych wykrojów ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ptaszka?
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam na nazwisko Ptak. ;)

--- Ostatnio edytowane 2014-03-08 17:59:08 przez dolczewita ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Szyj szyj! Idzie Ci dosyć sprawnie, chociaż fotografa powinnaś chyba zmienić..? :) Fatalne ujęcia, skracające optycznie sylwetkę, albo zaszumione ponad miarę, albo z przesuniętym za wysoko punktem bieli...
Same uszytki - bardzo fajne i widać, że masz do tego dryg i serce.:oklasky:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję. :D
Co do zdjęć to będzie trudno, bo te na których mnie nie ma (czyli w sumie tylko pierwsze) robię sama i wiem, że pojechałam z ekspozycją. Szum jest stąd, że to skan zdjęcia zrobionego analogówką. ;P Cóż. Ucząc się szyć, będę musiała się nauczyć też lepiej fotografować. Ale żadna nauka nie idzie nigdy na marne, podobno...:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Dziękuję. :D
Co do zdjęć to będzie trudno, bo te na których mnie nie ma (czyli w sumie tylko pierwsze) robię sama i wiem, że pojechałam z ekspozycją. Szum jest stąd, że to skan zdjęcia zrobionego analogówką. ;P Cóż. Ucząc się szyć, będę musiała się nauczyć też lepiej fotografować. Ale żadna nauka nie idzie nigdy na marne, podobno...:D
A pewnie, że nie! Dobrze, że się nie obrażasz na Świat, kiedy coś Ci nie wyjdzie i wyciągasz z tego naukę.
Per aspera ad astra! :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Obrażać się na świat? to by było bez sensu. Gdy pracowałam jako sprzedawca, natknęłam się na Briana Tracy'ego - guru sprzedaży - i jego słowa sprawdzają się w każdej dziedzinie życia. " Sukces nie jest dziełem przypadku. Jest przewidywalny. Zostawia ślady". A więc jak chce się osiągnąć coś, czy to nauczyć się szyć, czy robić zdjęcia, czy sprzedawać kredyty, trzeba znaleźć kogoś, kto jest w tym świetny i zrobić dokładnie to samo co on.
Ale najpierw trzeba sobie uświadomić, że coś się robi źle. A ja chcę, żeby moje ciuszki i zdjęcia podobały się również komuś poza mną, bo ja nie jestem wobec nich obiektywna. ;)

Następne będą lepsze. :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
I tego Ci życzę w imieniu wszystkich forumiarzy! (taki neologizm) :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wow, piękne rzeczy szyjesz! właśnie wrzucam Twojego bloga do obserwowanych, bo chętnie będę Cię śledzić :)

Spódnica tiulowa - marzenie. Aż mi się samej takiej zachciało..
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Już komentowałam na blogu, ale powtórzę jeszcze raz... tiulowa spódnica jak marzenie:)

4 strony: 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.