Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie będą to dzieła oszałamiające.Widzę błędy ale dzięki temu wiem gdzie je popełniam.
Na pierwszy ogień poszły spódniczki.Takie najłatwiejsze chcociaż dla początkującej niekoniecznie łatwe.
Łososiowa- w niej miałam problem z podłożeniem .Podłożona normalnie wyglądała żle ,pochodziłam po sklepach , popatrzyłam jak to robią inni.Zaopatrzyłam się w stopkę do krytego szycia ale odpuściłam i podszyłam zwykłym ściegiem.Z takiego samego materiału krawcowa uszyła mojej wnuczce komplet i też tak podłożyła.Uznałam,że jak ona może to i ja też:)Dodam,że nie wszystko co widziałam w sklepach było idealnie odszyte.Widziałam to okiem laika

Czerwona z wykroju Anny- ale....albo oni się pomylili albo tak ma być.Przednie zaszewki były takie same na długości i głębokości jak tylne.Nie zwróciłam uwagi musiałam spruć i zrobić normalne.Teraz leży dobrze.
Mam jeszcze problem z zamkami krytymi [pomimo stopki] ale i to opanuję.
Obydwie spódniczki na podszewce.Jestem z siebie żeby nie powiedzieć dumna-zadowolona.
Teraz czas na rzeczy poważniejsze.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Tu tez przeszyłam normalnie Nawet tasiemki do zawieszania przyszyłam Tak podłożyłam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łososiowa fajna, jak ten pikowany materiał się nazywa????Z której Anny szyłaś?
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
To była Anna 2/2013- sprawdzałam jak zobaczyłam co skopiowałam.Okazało się ,że kopiowałam dobrze.
Na ten łososiowy mówię "pikówka" w sklepie gdzie kupowałam nie mają nazw tylko "tkanina ubraniowa".
Wnuczka ma z tego czarno biały komplet uszyty.Ja myślałam o dwukolorowej sukience z ciemniejszymi wstawkami bocznymi ale ja muszę mieć rozmiar 42 w porywach 44 i obawiam się,że materiał jest za...mięsisty.I jeszcze bardziej pogrubi Na wnuczce ładnie wygląda

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny komplecik, łososiowy mi w oko wpadł, coś niecoś na allegro jest, właśnie pod nazwą pikówka, widziałam wczoraj w kościele kobietę w miniówce z pikówki, białej, fajnie to wygląda...
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bo ten materiał jest ciekawy-taki inny.Jeszcze jak nie myślałam,że mogę sama chciałam kupić i dać do krawcowej.Ale raczej myślałam o czarno - białym zstawie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawa faktura tego czerwonego materiału. Też zaczynałam od spódniczek :-) I też dawniej nie zwracałam uwagi na wykończenia sklepowe, a teraz widzę wszyssstko ;-) Nierówno, niechlujnie, ledwo-ledwo. Nie to co nasze miarowe szycie ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne! Strasznie mi się podobają te łososiowo-różowe spódnice super! Gdybym tylko inna figurę miała to z chęcią bym w takiej biegała :) Kunszt krawiecki w tych pracach jest powalający!
________________________________________________________
Moje hafciarskie szaleństwo: http://ulijankaa.pakamera.pl :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne spódniczki też od tego zaczynałam!
Avatar użytkownika
Administrator
Komplet biało-czarny jest świetny! Prosty a jaki efektowny :) No i spódniczka łososiowa ma uroczy kolor, bardzo taki lubię. Szyj dalej, świetnie Ci idzie :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
J:oklasky:EST OK!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.