Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam 2 darmowe wejściówki na międzynarodowe targi mody 29-31 sierpnia na terenie Centrum Ptak.
Zapraszam 2 osoby .Warunek do spełnienia - wysłuchanie i odpowiedzi na moje często głupie pytania.Będę miał ze sobą instrukcje swojej maszyny Singer a tam są takie dziwne tabelki .Zrobiłem projekt bluzki .Przyda mi się konstruktywna krytyka.Jestem tu od niedawna ,,Świeżynek'' nie mam zbyt dużego pojęcia o krawiectwie.Od razu się przyznaje fakt po to zdobyłem te bilety aby móc zaprosić fachowca .Nawiązać znajomość i wielu spraw się od niego dowiedzieć.Czy jest ktoś chętny?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jaki cwaniak,no :paluszkiem:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja bym poszła, gdybym była z Łodzi albo okolic... Ale nie jestem.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja nie powiem chętnie bym się przejechał do łodzi (za dwa tygodnie i tak jadę). Nie wiem tylko jak czasowo na koniec sierpnia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja nie powiem chętnie bym się przejechał do łodzi (za dwa tygodnie i tak jadę). Nie wiem tylko jak czasowo na koniec sierpnia.
TO CZEKAM NA DEFINITYWNĄ ODPOWIEDŹ .I JESZCZE RAZ ZAPRASZAM .PRZY OKAZJI DODAM ,ŻE ŚWIETNIE SIĘ ZNAM NA HISTORII I ARCHITEKTURZE .MOGĘ OPROWADZIĆ OSOBĘ PO MOIM PIĘKNYM MIEŚCIE
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniaku, sprawdziłam na stronie targów i wstęp tam jest darmowy. Wystarczy się zarejestrować ;)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
quote=matrioszka;92198]
Modniaku, sprawdziłam na stronie targów i wstęp tam jest darmowy. Wystarczy się zarejestrować ;)



No to może wybierzesz się tam ze mną??????????????
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:beczy:Czyżby nikt nie chciał ze mną iść?Dodatkowo kobiety zapraszam na loda a facetów na piwo.Spacer po parku oraz darmowe zwiedzanie Łódzkiego Luwru(eklektyczny pałac Izraela Poznańskiego )powinien dodatkowo zachęcić.To są targi .Jest lato ,weekend .Świeci słońce.Po błękitnym niebie suną niewielkie chmury.Przesuwane lekkim wietrzykiem .Nad głowami świergot ptaszków.Na ziemi wokoło pełno sukienek ,bluzek ,tkanin dodatków krawieckich.Piękne kobiety w zwiewnych spódnicach prezentują wyroby ,a postawni mężczyźni opowiadają szczegóły dotyczące produkcji materiałów.:zakupy:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:beczy:Czyżby nikt nie chciał ze mną iść?Dodatkowo kobiety zapraszam na loda a facetów na piwo.Spacer po parku oraz darmowe zwiedzanie Łódzkiego Luwru(eklektyczny pałac Izraela Poznańskiego )powinien dodatkowo zachęcić.To są targi .Jest lato ,weekend .Świeci słońce.Po błękitnym niebie suną niewielkie chmury.Przesuwane lekkim wietrzykiem .Nad głowami świergot ptaszków.Na ziemi wokoło pełno sukienek ,bluzek ,tkanin dodatków krawieckich.Piękne kobiety w zwiewnych spódnicach prezentują wyroby ,a postawni mężczyźni opowiadają szczegóły dotyczące produkcji materiałów.:zakupy:

Zapraszasz kobiety na LODA? Teraz na pewno tłumy się zgłoszą :D

Sorry, nie mogłam się powstrzymać :zawstydzony:

Modniaku, słowo lody ma liczbę mnogą i ta właśnie forma oznacza zimny słodki deser. Zaprasza się kogoś na LODY. To, co Ty napisałeś, jest co najmniej niestosowne.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapraszasz kobiety na LODA? Teraz na pewno tłumy się zgłoszą :D

Sorry, nie mogłam się powstrzymać :zawstydzony:

Modniaku, słowo lody ma liczbę mnogą i ta właśnie forma oznacza zimny słodki deser. Zaprasza się kogoś na LODY. To, co Ty napisałeś, jest co najmniej niestosowne.


TO zależy od sposobu myślenia.Niektórym wszystko kojarzy się tak jednoznacznie .Ja miałem na myśli loda i jestem pewien ,że większośc kobiet zrozumiała jakie sa moje intencje
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Wątek jest zablokowany.