Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No, młodziku! Powstrzymaj swoje chyże rumaki i nie obrażaj koleżanek z forum (MOICH KOLEŻANEK!) sugestiami, że są ograniczone do jednego toku myślenia!
Jeżeli chcesz otrzymać od nas pożyteczne informacje - to zachowuj się jakoś z ogładą!
To, co napisałeś - tylko potwierdza moje pierwsze wrażenie, że jesteś rozwydrzonym smrodem i jestem za usunięciem Ciebie z forum.:spadaj:
Niech się wypowiedzą jeszcze inni uczestnicy, ale u mnie masz mega-minus.:dobani:
To było zwyczajnie chamskie i prostackie. A prymitywów nam tu nie trzeba.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie to nie obraża (ale nie podoba mi się, że nie przyjąłeś poprawki Matrioszki), ale cały pomysł uważam za nierealny. Jeśli chciałabym jechać na te targi, to nie po to, żeby robić za informację (i spotkać się z praktycznie obcym mężczyzną). Po drugie, instrukcję maszyny czyta się siedząc przy niej, a pytania o szycie też mają sens, jeśli zaraz się coś próbuje. Szyć uczymy się szyjąc, a nie rozmawiając przy lodach. Pewnie, coś się można dowiedzieć, ale raczej jak ktoś zaawansowany. Poza tym, musiałbyś nagrywać albo notować, żeby był z tego pożytek, chyba, że masz pamięć absolutną.
Nie podoba mi się też użycie wielkich liter, jakbyś chciał coś wymusić.
Nie dziwię się, że nie ma chętnych.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie to nie obraża (ale nie podoba mi się, że nie przyjąłeś poprawki Matrioszki), ale cały pomysł uważam za nierealny. Jeśli chciałabym jechać na te targi, to nie po to, żeby robić za informację (i spotkać się z praktycznie obcym mężczyzną). Po drugie, instrukcję maszyny czyta się siedząc przy niej, a pytania o szycie też mają sens, jeśli zaraz się coś próbuje. Szyć uczymy się szyjąc, a nie rozmawiając przy lodach. Pewnie, coś się można dowiedzieć, ale raczej jak ktoś zaawansowany. Poza tym, musiałbyś nagrywać albo notować, żeby był z tego pożytek, chyba, że masz pamięć absolutną.
Nie podoba mi się też użycie wielkich liter, jakbyś chciał coś wymusić.
Nie dziwię się, że nie ma chętnych.
Nic dodać, nic ująć :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, młodziku! Powstrzymaj swoje chyże rumaki i nie obrażaj koleżanek z forum (MOICH KOLEŻANEK!) sugestiami, że są ograniczone do jednego toku myślenia!
Jeżeli chcesz otrzymać od nas pożyteczne informacje - to zachowuj się jakoś z ogładą!
To, co napisałeś - tylko potwierdza moje pierwsze wrażenie, że jesteś rozwydrzonym smrodem i jestem za usunięciem Ciebie z forum.:spadaj:
Niech się wypowiedzą jeszcze inni uczestnicy, ale u mnie masz mega-minus.:dobani:
To było zwyczajnie chamskie i prostackie. A prymitywów nam tu nie trzeba.
No cóż przepraszam skoro tak to odebrałeś.Ja serio nie chciałem nikogo obrazić a wręcz przeciwnie poznać nowe osoby ,które więcej wiedzą na temat ,który mnie zawsze interesował.Stąd zaproszenie na targi taka była moja intencja.Porozmawiać z kimś mądrzejszym.Zawsze lepiej rozmawiać z osobą mającą pojęcie na dany temat.Wszedłem na ten portal aby do was dołączyć ,a nie kogoś obrażać.Myślę że pewne nieporozumienie związane z identyfikacją sposobu mego wysłowienia nie jest punktem odniesienia do tego jaki jestem
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Susanko Nasza Najzłotsza!
Prośba wielka do Ciebie - usuń ten wątek z forum, żeby nie zostawiał niesmaku dla nowych chętnych! :):prosi:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibi nie przesadzaj, wszak trzeba pamiętać na jakim forum jesteśmy. Od teraz jak ktos nowy będzie potrzebował pomocy to będziemy likwidować wątek?
Że sie Wam takie lody na mysl przychodzą no po prostu głodnemu chleb na myśli.

Ja bym się chetnie przeszła ale nie wiem czy będę w tym terminie w Łodzi więc tymczasem Modniaku proponuję ci wizytę w Strimie na Wodnej w Łodzi. Tam wiele twoich pytań może znaleźć odpowiedź. Na facebooku jest grupa Łódź szyje.

Pokaż o jakie tabelki ci w instrukcji chodzi, zeskanuj i wrzuć tu, tutaj też można zadawać pytania.

Pozdrawiam i apelują o rozwianie niepotrzebnego napięcia, dosyć mamy w zyciu nerwów więc tu dajmy temu spokój!!!!!

Pozdrawiam:)
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Wątek jest zablokowany.