Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Administrator
KONTURKU MASZ PIĘKNY PŁASZCZ!!!!Cudny kolor i krój,już Cię w nim widzę jak będziesz świetnie wyglądała!!!
ANIU-Czeremcho,ITKA nie kłócić się w wątku utalentowanej dziewczyny!Ma zacięcie dziewczyna do szycia,podziwiam ją za odwagę i za to,że tworzy,szyje,pruje,próbuje,uczy się...to tak jak każdy z nas prawda?A nazewnictwo...kieszeń odszyta 'po swojemu"-jak bym widziała samą siebie...i choć jestem po technikum odzieżowym nauczyli mnie szyć koszule flanelowe i ubrania robocze,a na dyplom machnęłam się na suknię ślubną-jako pierwsza w historii szkoły:boisie:Teraz dopiero szyjąc suknie ślubne wiem ile wtedy popełniłam błędów,ale uszyłam i jeszcze dziś jestem z niej dumna!
KONTURKU walcz dalej,ucz się,podglądaj,szyj i nam pokazuj!Nazewnictwa i techniki też się nauczysz.Czasem będą łzy i złość....nie poddawaj się!!!!:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Ja tu się podpisuję pod słowami Trinny. Dopiero ce weszłam na bloga Konturka i owszem są błędy i nie zawsze nazewnictwo jest poprawne ale moim zdaniem sama instrukcja jest czytelna i dość jasna. Ja sama mam kłopoty z poprawnym nazewnictwem, nie jestem zawodową krawcową ale wolę tak napisaną instrukcję niż takim "burdowym językiem".
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Konturku Trinny czeka na sesję zdjęciową!!!:hejka::hejka::hejka:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Konturku płaszcz jest PRZEPIĘKNY!! Gdybyś Ty widziała jak ja szyłam swój pierwszy płaszcz! Ostatecznie dół przypaliłam żelazkiem i z płaszcza zrobiła się kurtka :D. Również czekam na Twoje zdjęcia w płaszczu :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam ponownie, trochę niepewnie. Oto płaszcz, hmm nawet dwa. Mam kilka zastrzeżeń do obu patrząc już na nie z perspektywy czasu, jednak bardzo lubię je nosić i czuję się w nich świetnie. Póki co odpuszczam szycie, niestety w tym momencie nastały dla mnie inne wybory życiowe. Pozdrawiam, mam nadzieję, że choć trochę Wam się spodoba.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
cd i jeszcze drugi płaszcz.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
KOCHANA WITAJ PO DŁUUUUGIEJ NIEOBECNOŚCI!!!Płaszczory super w pięknych kolorach!!!!świetnie Ci idzie zmartwiłaś mnie,że zrywasz z szyciem...chociaż wiesz co, ja co dziennie zrywam z szyciem....a rano do niego wracam....WRÓCISZ,szybciej niż Ci się wydaje:):):):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękny ten miętowy płaszcz!! Co to za materiał?? Ja na przyszły sezon zamierzam uszyć sobie jakiś mało skomplikowany płaszcz i będzie mnie wtedy czekał wybór odpowiedniego materiału... o ile życie rodzinne i zawodowe mi na to pozwolą...
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Woooow, ale płaszcz! Nie wiem, co bardziej mi się podoba - pięknie skrojone rękawy czy kołnierz :D Czy materiał to jakiś rodzaj polaru? Wygląda na mięsisty i cieplutki :) Jak sprawdza się podczas deszczowej pogody?
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi się czerwony nadal podoba :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Różowy bym Ci podprowadziła :D

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.