Wersja do druku

23 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pajesia świetny pomysł na te czapki. Chłopaki wyglądają słodko :) Dobrze, że mi przypomniałaś o sposobie na naszywanie aplikacji Małgosi, muszę do niego zaglądnąć.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
następne chwalenie się. Uszyłam spodenki/kalesonki dla chłopców z dzianiny, chyba już o tym pisałam. Oto fotki.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
rzut oka na wykończenie 1 rzut oka na wykończenie 2
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dalsze. Oraz spodenki (uszyłam kiedyś dwie pary) z resztki sztruksu, jaką udało mi się bardzo tanio kupić (za piątaka czy dychę?). Dzięki za uwagi z ówcześnie prowadzonej dyskusji o właściwym kierunku włosa na sztruksie i aksamicie. inaczej byłyby dwukolorowe :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Wifama w reperacji sztruksy sztruksy
Avatar użytkownika
Administrator
W pierwszej chwili myślałam, że to spodnie z dresa- te kalesonki :) można powiedzieć, że wyglądają smerfnie :D
A spodnie z moro - kapitalnie! Chłopaki-majsterkowicze świetnie w nich wyglądają :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No i chłopakom zima nie będzie straszna!!!fajne portaski!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ważne, że chłopaki zadowolone!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super,super,super.Teraz zima może przyjść,my się zimy nie boimy.:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Całą kolekcję trzasłaś ,i te czapy urocze :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lord Vader. Tomcio zażyczył sobie strój Lorda Vadera na bal przebierańców. W ostatniej chwili, gdy już zainwestowałam w podszewkę na płaszcz, postanowił zostać kościotrupem. Dał sobie jednak wyperswadować ;)
Mateutek był Mistrzem Yodą, zdjęcia wkrótce. Też szyłam strój :)
Płaszcz wykrojony z koła, właściwie był wycinkiem koła o kącie wewnętrznym 270st. Bardzo zamaszysty.
W p-kolu było dwóch Lordów Vaderów, ale tamten nie miał hełmu (drugi strój był kupowany w Smyku; stamtąd mamy maskę). Na zdjęciach synkowie w piżamach, na balu T miał czarne spodenki/kalesonki ze zdjęć wyżej :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Lord Vader Lord Vader 1
Avatar użytkownika
Administrator
Lord Vader jak prawdziwy :) Fajny pomysł na strój i nieskomplikowany. Bez maski to nie byłoby to ;)
Czekam na fotki Mistrza Yody :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

23 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.