Wersja do druku

23 strony: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Administrator
witam, tym razem chciałabym pokazać Wam spodenki jakie uszyłam chłopakom. uszyte są w jednakowym rozmiarze, a wyglądają, jakby jedna para była mniejsza... chyba dlatego, że jedne(te z lewej) zrobiłam nieco krótsze.
Model 146 z Burdy 5/2010.
Z resztki wyszła suknia dla Lali Tomcia. Prawda, że piękna? Mateusz pochwalił, Tomcio skrytykował, bo suknia wiązana jest na plecach w kokardę ;)
Hehe wymagający gość z niego :)
Bardzo bardzo bardzo ładne ubranka Pajesiu :)
A stopki wysłałam wczoraj.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super spodenki i sukienki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem co bardziej podziwiać: czy spodenki czy sukienki, bo uszycie takiej malutkiej sukieneczki to dla mnie mordęga. Brawo, pajesiu!
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za pochwały.
Tym razem paseczkowy zawrót głowy - ten sam model co wyżej, ale z bawełnianego płócienka w niebieskie paseczki. Kieszonki z tyłu różnią się ułożeniem paseczków, żeby łatwiej było chłopakom odróżnić, które spodenki czyje. Fajnie chyba wyszły.
Acha, jeszcze jedno: zrobiłam sobie manekina na miarę.Chciałabym go pokazać. Gdzie go wkleić? do robótek ręcznych? czy tutaj?

Sus, dostałam awizo. jutro odbiorę przesyłkę :) dziękuję!

--- Ostatnio edytowane 2010-06-24 12:37:37 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ladne dziela, ja tez sie zabieram za uszycie spodenek dla moich synkow,ale jeszcze nie mam zadnych wykrojow :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te spodenki sa genialne, jeszcze nie mam dzieci, ale jak już będę miała to im takie poszyję :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oglądając te spodenki i sukienki dla lalek przypominają mi się stare czasy :), jak moja mama mi takie szyła.
Miałam różne spódniczki, spodenki i komplety uszyte przez mamę, a moja lalka Barbie miała płaszcz, szlafrok suknie balową. Naprawdę miło to wspominam. Teraz pewnie ja będę szyła dla mojej córki, a przynajmniej mam taką nadzieję:).
Avatar użytkownika
Niespodzianka
bardzo fajne ciuszki
już zapomniałem ja to się szyło dla tak małych/wymagających "klientów"
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukienka 126 z Burdy 6/2010. spódnicę sukienki pozszywałam szwem francuskim (szyłam go pierwszy raz w życiu), dół podszewki wykończyłam zwyczajnie (zawinięcie + stębnówka) a dół sukienki, ten z szyfonu - baby hem według wskazówek Małgosi (również szyłam to wykończenie po raz pierwszy w życiu).
Sukienka podobała się.
zdjęcie zrobione na zalanym słońcem podjeździe przed kościołem, w tle zabytkowa, oryginalna warszawa.
przepiękna, prawda?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się!!!

23 strony: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.