Wersja do druku

23 strony: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
bardzo fajna ta bluza:):)...pewnie ciepło w niej:):)...a to o tej porze najważniejsze:)

Pozdrawiam Serdecznie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie uszyłaś tą sukienkę .A warszawa ,taka jak inne warszawy :))) sukienka nie .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cholera, ależ mam dylemat. To prawdziwy Krzyżak, czy tylko Twój strój sprawia takie wrażenie? :) :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
najprawdziwszy z prawdziwych, sam Ulryk von Jungingen :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ja na takiej Warszawie (samochodzie) zdawałem na prawo jazdy w dawnych zamierzchłych czasach !!! Bo muszę Wam powiedzieć, że oprócz zamiłowania do sukienek mam takie "nietypowe" zainteresowanie do samochodów.
Aktualnie jeżdżę Fordem Focusem 2,0 l, moje pierwsze nowe auto, bo do tej pory jeżdziłem używanymi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziś w naszym przedszkolu świętujemy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci miały przyjść do p-kola z ukochanym misiem i być ubrane w elementy misiowe.

W tym roku mieliśmy pomysł na czapeczki z uszami z kawałka mojego starego swetra.
Mateutek dodatkowo zaprojektował aplikację "Miś Rycerz" - przyszycie jej inspirowane metodą Małgosi.
Gorąco polecam tę metodę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
misiowe czapki z uszami model 1 model 2 miś rycerz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tym razem świeżo skończona bluzka dla mnie.
model 121, Burda 9/2010
Golfik z dzianiny, z której uszyłam też dwie pary legginsów dla chłopców (jak zrobię zdjęcia na modelach, to wkleję, ponieważ uszyłam im jeszcze po 2 pary czarnych i 1 parze niebieskich w sumie osiem :p par).
też lubię styl wojskowy :) a co! ;)

Szyło mi się i spodenki i tę bluzkę fantastycznie, łatwo się wykroiło, pozszywało zygzakiem i stębnówką. Prawdziwie polubiłam dzianinę.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-25 13:31:32 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Pajesiu wybacz ale Twój syn wygląda bezkonkurencyjnie w tej cudnej czapie i Twoja bluzeczka nie ma najmniejszych szans :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twój syn wygląda bezkonkurencyjnie w tej cudnej czapie i Twoja bluzeczka nie ma najmniejszych szans :D
Wybaczam :D B-), a o którym pisałaś? bo mam dwóch takich samych (:-S ups, są tylko bardzo podobni do siebie)
wyjaśniam:
Mateuszek właśnie "reperuje" maszynę do szycia (prezent od naszej Pani Mechanik reperującej moją maszynę, ona wprost uwielbia chłopców, by uczyli się je reperować), Tomcio rozsiada się w fotelu Taty
Avatar użytkownika
Administrator
Haha faktycznie to dwaj różni chłopcy :) W takim razie OBAJ wyglądają bezkonkurencyjnie choć uszka w czapie Mateusza ładniej się układają :)

PS. Cudna maszyna!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

23 strony: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.