Wersja do druku

37 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam
Przez zupełny przypadek trafiłam na to forum i bardzo, ale to bardzo mi się spodobało, więc postanowiłam dołączyć do grona pasjonatek szycia.
Może kilka słów o mnie.
Jestem krawcową od ...dziestu lat ale niestety nie pracuję w tym zawodzie, lecz szycia nigdy nie porzuciłam. W trudnych chwilach mojego życia pozwalało mi związać koniec z końcem, a od dobrych kilku lat jest moim lekiem na wszystkie smutki, choć braki czasowe spowolniły tok mojego szycia.
Prace które pozwoliłam sobie obejrzeć są bardzo piękne, tak więc i ja chciałabym coś od siebie pokazać. Mam nadzieje że i moje prace spodobają się wam.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Ze spódniczką Ze spodniami Ukochany żakiet
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Maxii wśród pasjonatek szycia :) pięknie szyjesz, och ten żakiet...szyłam kiedyś dokładnie taki sam i to na początku jak dopiero zaczynałam szyć dał mi w kość, ale efekt był podobny , tylko kolor inny :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale praca. O jak bym chciała mieć tyle cierpliwości. Żeby osiągnąć taki efekt, trzeba się narobić. Świetny.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Maxi świetnie szyjesz!Witaj w naszym szyciowym świecie!!!Pokaż więcej prac!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ooo Maxii :D, ależ praca... trzeba być naprawdę cierpliwym, zawziętym na efekt, już nie wspominając o zdolnościach... rzuciłabym pewnie na pierwszej patce ;)
gratuluję i chylę czoła:) no i witaj w "klubie" ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny bardzo wam dziękuję za tak milusie przyjecie i pochwały dla moich prac.
A oto sukienka mojej córki na studniówkę (czarna)i na jedno z wesel (lila). Modelką jest moja córcia i niestety jest ode mnie wyższa wiec czasem rękawy w żakietach są dećko krótkie (za to sorki, ale nie posiadam manekina).
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Maxi :) bardzo ładne rzeczy szyjesz :):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
fajne te sukieneczki..
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj Maxii, pomimo, że póżna pora musiałem się zalogować, aby pochwalić Cię za przepiękne ubiory , jakie zaprezentowałaś. Widać profesjonalną rękę dobrej krawcowej. Ja to zawsze mówię, że z szyciem jest jak z jazdą na rowerze, jak się człowiek raz nauczy, to będzie zawsze umiał, nawet po dłużej przerwie.
Podoba mi się i żakiecik i ta spódniczka z falującym dołem, wiem że jest trudna do uszycia, bo szyłem podobne. Ale najbardziej przypadła mi do gustu ta lilowa sukieneczka, i ten kopertowy krój, i fantastyczny przodzik, bardzo pomysłowy i efektowny. Czarna sukieneczka też śliczna. Prosimy o wiecej !!
Fajnie ,że dołączyłaś do nas ! Pozdrawiam serdecznie.....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wielkie dzięki Wojtku.:)
Teraz przedstawię moje dwie perełki. Perełki dlatego, że przez trzy lata "czaiłam" się aby uszyć najpierw czerwoną, a po roku czarną. Nigdy nie szyłam kurtek zwłaszcza z flauszu. Ale z fasonu i efektu jestem bardzo zadowolona.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

37 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.