Wersja do druku

294 strony: « < 34 35 36 37 38 39 40 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też chciałam sie przywitac i podpytać o zakup maszyny .. szyłam do tej pory singerka 834 http://en.allexperts.com/q/Specialty-Retailers-2483/2009/5/Singer-Sewing-Machine-Table.htm
ale niestety czas dla niej sie zakonczył ...
maszyne potrzebuje do jeansów , wszyswania zamków , firan lamówek ... potrzebuje maszyny która bedzie miała scieg overlokowy ... i koniecznie musi posiadac wbudowana lampke .... chciałabym cos podobnego do singera moze byc i singer do kwoty 600 zł ... co mozecie mi polecic (zwracam sie do was bo wasza pasja pozwala wam dostrzec w maszynie to co dla mnie reperujacej niewidoczne ,tzn jakie czescie ma maszyna , łatwosc obsługi ) pomózcie wybrac cos z czego bede zadowolona Dziekuje z całego srca
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No ja z singerów to polecam: Singer 4411.
Troszkę ponad 600 złotych ale bardzo dobra.
Moja chrzestna ją ma od kilku lat (chyba 2) i nie narzeka ,a szyje b.dużo sukienek,garniturów,kompletów na śluby,wesela,studniówki itd.Jest wytrzymała ,bo moja chrzestna szyje około 6-7 godzin dziennie:)

A tu daję link aukcji allegro : http://allegro.pl/profesjonalna-maszyna-do-szycia-singer-4411-i2515143066.html

--- Ostatnio edytowane 2012-08-05 16:22:02 przez piotrm210 ---
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak teraz siedzę i czytam posty w tym temacie i sam już nie wiem jaką maszynę sobie kupić.
Chcę kupić tylko dlatego ,że mój argos nie ma regulacji długości i szerokości ściegu oraz to ,że jest średniakiem w rozmiarach ,a to przeszkadza.Więc mam do was prośbę: Doradźcie mi jakąś maszynę (najlepiej Łucznik) tak do 250 złotych:)
A zastanawiam się nad silvercrestem ale nwm.
Na te czynniki wpływają:
pieniądze,
nie znajomość tej maszyny itd:(
nie wiem kiedy będzie w lidlu:(
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak teraz siedzę i czytam posty w tym temacie i sam już nie wiem jaką maszynę sobie kupić.
Chcę kupić tylko dlatego ,że mój argos nie ma regulacji długości i szerokości ściegu oraz to ,że jest średniakiem w rozmiarach ,a to przeszkadza.Więc mam do was prośbę: Doradźcie mi jakąś maszynę (najlepiej Łucznik) tak do 250 złotych:)
A zastanawiam się nad silvercrestem ale nwm.
Na te czynniki wpływają:
pieniądze,
nie znajomość tej maszyny itd:(
nie wiem kiedy będzie w lidlu:(
Z tego co pamietam, to kupiles sobie Argosa. A pisali doswiadczeni, ze jak nie ma regulacji sciegu to szkoda pieniedzy...ale sie nie słuchało:paluszkiem:
Chcesz zeby ci doradzic maszyne z Łucznika do 250 zł? W tym przedziale cenowym nie ma zbyt duzego wyboru.
Silverke z Lidla polecam z całego serca, ale to wydatek minimum 300 zł
( tyle ja placilam w ub.r, ale w tym byly po 350 )
Kiedy bedzie - nie wiadomo. MOzna maila napisac do Lidla.
POki co bedzie w Lidlu Singier
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_29187.htm
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ktoś może coś powiedzieć o maszynie do której przesłała link monikowo?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nio nie słuchało się :angel: z tym ,że nie narzekam na argosa ale chciałbym kupić sobie jeszcze drugą porządniejszą maszynę i to ona byłaby używana do wszystkich zajęć ,a argos tylko na zmianę:)
Ogólnie podoba mi się wiele maszyn ale z łucznika to chyba najbardziej Olga:)



pio
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nio nie słuchało się :angel: z tym ,że nie narzekam na argosa ale chciałbym kupić sobie jeszcze drugą porządniejszą maszynę i to ona byłaby używana do wszystkich zajęć ,a argos tylko na zmianę:)
Ogólnie podoba mi się wiele maszyn ale z łucznika to chyba najbardziej Olga:)



pio
Piotrek, ja nie mam Łucznika z tych nowych, ktore teraz mozna kupic. Mam starego po mamie i szyje super choc ma jedną wadę: problem z szyciem dzianin.
Co do tych obecnych lucznikow, podobno tez dzianin nie szyją i ogolnie te opinie srednie są. Mysle ze taka maszyna z łucznika najtansza nie jest najtansza bez powodu.
Szkoda ze nie ma Silverek w Lidlu, bo naprawde mogę ją polecić z czystym sumieniem.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurczę moja sąsiadka dostała jako prezent ślubny Łucznika 466 gdzieś 28 lat temu i do tego czasu go nie używała.
Chętnie bym go kupił od niej ,bo i tak stoi u niej na strychu i tylko się kurzy.Wziąłbym go do nasmarowania (bo skoro jest nowym okazem naprawiać go raczej nie trzeba) i bym sobie na nim szył ale ta moja sąsiadka owleka sprzedaż...:(
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurczę moja sąsiadka dostała jako prezent ślubny Łucznika 466 gdzieś 28 lat temu i do tego czasu go nie używała.
Chętnie bym go kupił od niej ,bo i tak stoi u niej na strychu i tylko się kurzy.Wziąłbym go do nasmarowania (bo skoro jest nowym okazem naprawiać go raczej nie trzeba) i bym sobie na nim szył ale ta moja sąsiadka owleka sprzedaż...:(
To nacisnij ją porzadnie, skoro i tak z niego nie korzysta. Nasmarowac lucznika mozesz sam, wystarczy odpowiedni smar i oliwiarka. Twoja ciotka krawcowa na pewno takie cos posiada.
Luczniki te, ktore produkowali kiedys, są nie do zdarcia!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Musisz "popracować" nad sąsiadką. Pewnie zwleka bo to jednak prezent ślubny i sentyment pozostał.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

294 strony: « < 34 35 36 37 38 39 40 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.