Wersja do druku

294 strony: « < 31 32 33 34 35 36 37 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Bernette 56. Ja przez internet (niestety) w sklepie z maszynami. Z czwórką dzieciaczków w tym jednym niemal stale przy piersi mam ograniczoną możliwość przemieszczania się, w dodatku w moim mieście nie ma żadnego takiego sklepu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
fasOla - Dziękuję za Twoje zdanie. :-)
Ja będę kupować maszynę przez internet i Twój model jest w cenie 849zł, warto dołożyć 100 zł żeby mieć chwytacz rotacyjny? W 90% jestem zdecydowana na Elnę ale nie wiem jeszcze jaki model... Czy dokładać na wyższy czy za oszczędzone pieniądze kupić potrzebne rzeczy i materiały?
Avatar użytkownika
Świeżynek
fasOla - a czy chwytacz w Twojej maszynie jest metalowy czy plastikowy?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Shizuka - tu masz za 800 z wysyłką i gratisami, a sprzedający nie ma żadnych negatywów
http://allegro.pl/elna-320ex-5-stopek-igly-szpulki-gratis-techmasz-i2479572126.html

też się nad nią zastanawiałam :-)

--- Ostatnio edytowane 2012-07-13 15:30:37 przez mama_asia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
fasOla - a czy chwytacz w Twojej maszynie jest metalowy czy plastikowy?
metalowy :mysli: nie no mówiłam sprzedawcy ze nie chcę niczego typu "plastik fantastik " ;-) wiem, że ma metalowe podzespoły i z tego co się orientowałam i oni sami mówili, że nie mają z nimi problemów - z husgvarną zresztą też i w tym przedziale cenowym szczerze mi polecili konkretnie te dwa modele choć na półkach mieli wszystko co chciałam w tej cenie ;-) więc im było obojętne czy wezmę Janome czy Singera czy Elnę ;-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
mama_asia - Hmm, hmm. I co tu zrobić? :-D Nie myślałam o kupnie maszyny przez allegro - boję się, że coś będzie nie tak. Stawiałam raczej na sklepy internetowe, np. maszyny-do-szycia.com.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ten techmasz_ck z allegro to chyba to samo co tu:
http://techmasz.istore.pl/pl/elna-320-ex-5-stopek-igly-10-stopek.html
Tylko tu o 99 zł jest droższa.
Ja też nie lubię kupować takich wartościowych rzeczy przez internet, już kilka razy miałam niemiłe sytuacje.
Avatar użytkownika
Świeżynek
mama_asia- dziękuję za linki! :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeśli to to samo i facet sprzedaje też na allegro to chyba nie ma się o co bać. Nie ma żadnego negatywa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja cała w strachu jestem o tę moją maszynę, bo jak kupiłam dla rodziców maszynę do pieczenia chleba i została uszkodzona prawdopodobnie w transporcie to przez dwa miesiące "bujałam się" z firmą kurierska i sprzedawcą.

294 strony: « < 31 32 33 34 35 36 37 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.