Wersja do druku

20 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Marzenko mamusia pewnie bardzo zadowolona???I dumna z córeczki?Dobry dzieciak z Ciebie!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja jeszcze w sprawie tego wczesniejszego zestawu, mianowicie połączenia bieli z granatem. Super! Nie wiem, dlaczego, ale bardziej lubie granat włąsnie z bielą niz czarny.Jest elegancki jak nie wiem co, i wcale nie wygląda sztywno.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No proszę... Szyje, ogródek uprawia... Zazdroszczę!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czy ja dobrze widzę, że bluzka jest z wypustkami? A rudbekie odkryłam dopiero w tym roku, jakoś do tej pory nie rzucały mi się w oczy.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widze, ze nie tylko wnuczki uszczesliwiasz :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękujemy za kwiatuszki :buzki:
Bluzka piękna i pięknie uszyta. W pierwszej chwili myślałam, ze to żakiecik jest :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też na początku myślałam że to żakiet i nawet troszkę się zdziwiłam ale naprawdę ładna...mama na pewno zachwycona. A kwiatuszki piękne, ja coś nie ma ręki do ogrodnictwa
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
moja coreczka ma dopiero 5 miesiecy i mam mnostwo ubranek dla niej ale mimo to i tak mam ochote jej uszyc cos fajnego...pewnie za jakis czas to zrobie, bo w sklepach glownie rozowe ubranka, nie zawsze dobrej jakosci materialy..A dla dziecka wiele go nie trzeba, i mozna wybrac takie jak sie chce w roznych kolorach...
Piekne wszystkie te ubranka, podobaja mi sie, natchnelo mnie mocno..Tylko na razie brak sprawnej maszyny...Ale juz niedlugo...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie ,że dobry ze mnie dzieciak trochę wiekowy ale zawsze.Jeszcze dzien dziecka obchodzę :D.Tak bluzeczka rzeczywiście ma taki fason trochę zakiecikowy bo moja mama nie moze mieć bardzo bluzeczek odkrytych.I to ze względów zdrowotnych stara sie zasłonić jak największą część swojej skóry ma atopowe zapalenie skóry.Nie każdy wie ,że jest taka choroba i jak wygląda więc czasem patrzą na nią jak na osobe co najmniej z trądem.Martynko ciesze się ,ze choć trochę jestem dla kogoś inspiracją.Ja osobiście bardzo lubię szyc dzieciaczkom.Są takie urocze te ciuszki i mosna wykorzystac w ich strojach praktycznie wszystkie zwariowane pomysły typu groszki ,kratki i falbanki w jednym ciuszku.Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedziny.Teraz idę pobuszować na forum co prawda nic nie będę pisać bo by mi to zajęło cała noc tyle mam zaległości ale chociż poczytam i pooglądam Wasze cudenka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mistrzyni z Ciebie i do tego dobra i pracowita osoba - myślisz tylko o innych:oklasky:
I wnuczki i mam na pewno są szczęśliwe i do tego wystrojone :okok:
________________________________________________________

20 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.