Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
--- Ostatnio edytowane 2010-05-30 17:10:58 przez malgosia ---

--- Ostatnio edytowane 2010-09-28 00:43:48 przez malgosia ---

--- Ostatnio edytowane 2017-04-09 11:32:59 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze pare kostiumow ktore mam pod reka.

Pierwsze 2 zdjecia to sukienka slubna do sztuki "Mamma mia"

--- Ostatnio edytowane 2017-04-09 11:34:01 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nastepne.

--- Ostatnio edytowane 2017-04-09 11:34:57 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze.

To jest wszystko recznie haftowane.


--- Ostatnio edytowane 2017-04-09 11:35:28 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Fajnie, że jest na tym forum ktoś taki jak ty i może nam pokazać "od kuchni" takie stroje.
Byłam nie dawno na musicalu "Wicked" w Londynie. Byłam pod wielkim wrażeniem strojów jakie mieli aktorzy oraz ich ilości w jakie w ciągu jednego spektaklu się przebierali. To musi być ogrom pracy żeby coś takiego przygotować. Dzięki za zdradzenie tajemnicy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie, że jest na tym forum ktoś taki jak ty i może nam pokazać "od kuchni" takie stroje.
Byłam nie dawno na musicalu "Wicked" w Londynie. Byłam pod wielkim wrażeniem strojów jakie mieli aktorzy oraz ich ilości w jakie w ciągu jednego spektaklu się przebierali. To musi być ogrom pracy żeby coś takiego przygotować. Dzięki za zdradzenie tajemnicy :)
"Wicked"do Londynu,do Sydney tez robilismy.Widzialas wiec nasza prace.Jesli bedziemy robili powtorki(bo stroje sie niszcza)zrobie zdjecia i wkleje tutaj.
"Wicked"ma piekne stroje i niesamowicie pracochlonne.
Mysle,ze beda powtorki,chociaz Wicked juz dosyc dlugo idzie.
Wicked idzie w wielu punktach.Chyba mamy 8 punktow.Niepamietam dokladnie.
Jak na razie to dluzej idzie "Mamma mia".

Jeszcze dluzej idzie "Lion King".Bardzo dlugo szla"Piekna i bestia"-Miala piekne stroje.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czesto zastanawiam sie,czy w Polsce sa fachowe ksiazki krawieckie,ktore pokazuja jak co zrobic.
Jakie sa ciekawe polskie czasopisma krawieckie.Mam takie wrazenie,ze my fachu uczymy sie za granicami.Jestesmy bardzo dobrymi fachowcami i odpowiedzialnymi pracownikami.Jestesmy za granicami wprost wykorzystywani.Brak nam w polsce fachowych szczegolowych podrecznikow.Brak nam dodatkow krawieckich.Moze mi sie tylko wydaje.Zbyt dlugo jestem poza Polska.
Chcialabym aby w Polsce byla tak jak tutaj.Jest centrum krawieckie na Manhattanie w NY.Dostanie sie tam wszystko,materialy,dodatki,maszyny,czesci do maszyn,i wszystko co jest zwiazane z szyciem.

Wiele mozna by bylo o tym pisac.

A o ksiazkach?Jest ich mnostwo.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Małgosiu, dzięki z Twoją historię - ale masz niepowtarzalną okazję od życia, co za szkoła krawiectwa! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
...nie było mnie na forum wieki, ale nadrobię zaległości i co nieco opiszę w swoim wątku"CIEKAWOSTKI"

Witaj Małgosiu
...troszkę Ci zazdroszczę tego magicznego miejsca- to nic, że pot po tyłku leci, to nic,że nie doceniają inni- najważniejsze jest,że Ty uczysz się krawiectwa/przez duze K/ i TO ARTYSTYCZNEGO-i tego Ci zazdroszczę
Choć w tym zawodzie jestem ponad 20lat, to zawsze mnie kręciły stroje sceniczne I ja głupi nie przyjąłem oferty pracy w teatrze-cóż byłem młodym niedoswiadczonym młokosem.
Gosiu niezmiernie jestem rad kiedy, to wklejasz swoje fotki, rzeczy wykonanych tam na obczyźnie.
Powiem, że w małych miastach nie ma żadnych sklepów, gdzie były by dosłownie wszystkie rzeczy związane z KRAWIECTWEM.
Natomiast jakis czas temu, gdy byłem w Szkocji/Glasgow/ był nie jeden shop, gdzie mozna było kupić dosłownie wszystko to, co związane z krawiectwem.
Nie mogę doczekać się następnych rzeczy z TWOJEJ strony.
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Malgosiu,bardzo efektowne prace, podziwiam i pozdrawiam.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.