Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Administrator
Małgosiu CUDO!! Napisz proszę jak nawiązałaś kontakt z VS??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pięknie szyjesz Małgosiu!!!Masz bardzo ciekawą prace!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pokazałam strój chłopakom.:) Powiedzieli, cytuję: "piękny strój",:D a Tomcio dodał: "piękny, zwłaszcza bliustonosz" ;) :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przecudowne są Twoja rekonstrukcje sukien:) Zwłaszcza ta wiktoriańska i edwardiańska
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Małgosiu patrze i mam szeroko otwartą buzie z podziwu -CUDA.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Małgosia ma wspaniałą pracę - szycie strojów i kostiumów teatralnych i do musicalów to niepowtarzalne przeżycie, ale cieszę się , że mamy taką wspaniałą "ambasadorkę w szyciu" na tej amerykańskiej ziemi.
"POLAK POTRAFI" to brzmi dumnie i Magłosia to wypełnia 100%.
Zazdroszczę takiej pracy, ale życzę sukcesów.
Pozdrowienia,
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nic nam nie zazdrośćcie.Jest nas parę Polek tutaj i myślimy o Was.
Zaczynamy zbierać dobre podręczniki.Na razie po angielsku.Tak jak pisałam(już kiedyś)tutaj jest wszystko.Książki też są.
Jakie się chce,i z którego wieku.
Trochę nie bardzo wiemy jak to przeskoczyć.Książki tłumaczyć,to trzeba mieć pozwolenie.
Nowe tworzyć na podstawie tych które już są?Też potrzeba czasu,a z tym trochę trudno.
Pomyślcie coś.
My mamy już wieloletnie doświadczenie w szyciu,pięknym,specjalistycznym,które tutaj dzięki jakiemuś niewytłumaczalnemu szczęściu zdobyłyśmy.Znamy techniki,których nawet w książkach nie ma,znamy materiały,dodatki na których wiele stroi jest opartych.
Chcemy to w jakis sposób przekazać właśnie Polsce.Polki tutaj są dobrą siłą krawiecką.Z bólem serca obserwujemy to forum i stwierdziłyśmy,że w Polsce bardzo krawiectwo zostało zdołowane.Chcielibyśmy to podnieść.

Dlatego tak się domagam na wątku"Pogaduchy przy kawie"informacji o ksiązkach ,gazetach itp.

A teraz na temat stroju do show VS.ja nie szyłam bezposrednio dla nich,a dla projektanta,który właśnie zgłosił się do naszej pracowni z wykonastwem.No i akurat na mnie to padło.
Nie wszystkie stroje moge tutaj umieszczać.Wychodzi ich od nas dużo.Teraz robię stroje do największego cyrku w USA.Może coś uda mi się wrzućić.Kończymy go 30 listopada.Pracy więc mam teraz ogrom.Końcówki są często zabójcze.

Pozdrawiam.

A najważniejsze,to dzięki ,dzięki,za pochwały.Ale zapewniam Was to nie jest takie trudne jak się wydaje.20 lat temu też mi się tak wydawało.Często trudniejsze jest uszycie prostej sukienki z naturalnego jedwabiu.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-14 02:20:47 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie ,az mi dech zaparło.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przecudne kostiumy, żeby chociaż raz mozna było sie ubrać w taką bajkową kreacje :)
Przeznam sie szczerze dwie sukienki zielona z sznurowanym przodem i biała chyba ślubna kojarzą mi sie z kreacjami ze "SHREKA" dobrze mysle czy sie myle ?? :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.