Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nigdy nie dostałam gratisu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aaa... ja u was kupowałam jeans zdaje się. Wart grzechu.

Gratisy są miłe, choć czasami nie wiadomo co z nimi zrobić. Kiedyś kupowałam w sklepie, który razem z towarem przysyłał mi próbki materiałów, z reguły z tych próbek tworzyło się następne zamówienie, bo i znajome się podłączały.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-24 09:32:03 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo się cieszę.;)

No dobrze, pojawia mi się też jeden pomysł w głowie.

Załóżmy, że skoro szyjecie Panie z materiału zakupionego w naszym e-sklepie, jak byście zareagowały na taki model współpracy, mianowicie przysyłacie zdjęcie stworzonej przez siebie rzeczy nam, my udostępniamy zdjęcie na karcie produktu oraz blogu ( który pragnę stworzyć ), w zamian podlinkowujemy Waszą stronę/blog w w/w miejscach, oraz udzielamy, powiedzmy 10% rabatu przy następnych zakupach?

Jestem bardzo ciekaw opinii.;)
Maciek
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja gratisu nie dostałam nigdy przy zakupie on line tkanin lub dodatków krawieckich. Gratisy są fajne, o ile oczywiście są jakieś sensowne. Bo jeśli gratisem ma być pudełko słabej jakości chińskich szpilek, albo np coś zupełnie niezwiązanego z krawiectwem, to szkoda kasy, bo jest duże prawdopodobieństwo, że wyląduje od razu w koszu. Jeśli chodzi o próbki dodawane do zamówienia, to też mi się nie zdarzyło skorzystać. Gdyby sprzedawca poinformował, że przy zakupie doda jakieś próbki, to chętnie bym wskazała, które tkaniny mnie interesują. Najczęściej dostaję próbki tkanin, których nigdy nie kupię.

Pomysł ze zdjęciem i rabatem jest bardzo fajny, chętnie bym z takiej formy 'współpracy' skorzystała :)

PS ja też poproszę link do sklepu :)

--- Ostatnio edytowane 2015-07-24 09:45:16 przez matrioszka ---
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszcze coś mi przyszło do głowy ceny powinny być podawane za mb. materiału natomiast w opcjach sprzedaży powinna się pojawić możliwość zakupienia np 0,2mb. Zdaję sobie sprawę, że to dużo i trudne do ogarnięcia, ale ja traktuję to jako rodzaj wypracowania pt. opisz sklep swoich marzeń.

Pomysł ze zdjęciami jest bardzo dobry, chociaż ja akurat bloga nie mam i generalnie mało ostatnio robię zdjęć.


--- Ostatnio edytowane 2015-07-24 10:03:07 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Haha, bardzo fajny pomysł z tymi zdjęciami. Ja bym nie miała nic przeciw, tylko, że ja szyję dla dollfie (lalki) XD
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z Agaaffkiem, ceny za metr. Rozumiem, że ładniej wygląda cena 7 zł, niż 14 zł, no ale mnie jako klienta niezwykle irytuje to.
Przydałaby się też gramatura tkaniny, bo często to pomaga wyobrazić sobie jej grubość.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też poproszę link , poprzeglądam chętnie.

Blog z ciuchami uszytymi przez klientów + to samo na facebook i innych takich wynalazkach - na pewno pomoże.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-24 10:26:11 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratisy są zawsze mile widziane o ile nie są to rzeczy które do niczego się nie przydadzą i sklep w ten sposób chce się ich pozbyć.
Dobre gratisy mogą przysporzyć wielu klientów.

Bardzo proszę o link do sklepu.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-24 10:52:17 przez mamamarta ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo cieszę się, że pomysł współpracy spotkał się z taką aprobatą, ponieważ niezwykle ważnym elementem jest dla mnie zbudowanie społeczności wokół sklepu. Więc ja zabieram się do pracy.
Gdyby komuś z Was wpadł do głowy jakiś pomysł, czekam na wszelkie sugestie. ;)

Maciek.

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.