Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta cena za pół metra sugeruje już w zamyśle, że chce się oszukać klienta. Jaka to wolność skoro nie można sprzedawać w systemie dziesiętnym jaki mamy w Polsce. Nic z tego nie rozumiem.

Na początku nie zauważyłam, że cena jest za pół metra (oglądając materiały w innym sklepie} i już miałam zamówić aż nagle zobaczyłam drobnym druczkiem napisane, że cena jest za pół metra. Powiem szczerze, że byłam wściekła jak można człowieka mamić.
Nie wiedziałam, że nie macie na to wpływu. Chociaż ...
Jednak nie kupuję w takich sklepach.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli chodzi o cenę to dobrze jest podawać cenę za metr, mnie też drażni podawanie ceny za pół metra. I jeszcze z mojego ogródka - wysyłka za granicę i płatność kartą (ale nad tym już pracujesz;)) i poproszę o link do sklepu to poszperam i może coś jeszcze mi się przypomni.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z wysyłką za granicę nie ma problemu przy zamówieniu przez e-mail. Natomiast wprowadzenie tego rozwiązania na stronę jest dla mnie chwilowo zbyt trudne.
Co do płatności kartą, jutro już powinni zaakceptować wszystko, także sądzę, że piątkowe popołudnie przywitamy możliwością płatności kartami.
Paczkomaty tez już powinny działać ;).

Link wysyłam ;).

Dziękuję za sugestie. ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczy, które typowo szyję to spódnica - 70 cm i spodnie 1,2 m. I jak jest system sprzedaży półmetrowy, to jest to nieekonomiczne.

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.