Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie też bardzo irytuje podawanie ceny za o,5 mb.Poproszę o link.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Blog to fajna sprawa , szczególnie gdy zawiera informację co i jak można uszyć z przykładowych materiałów. Jeśli sklep wśród swoich klientów widzi początkujących w szyciu dobrze pokazywać jakieś proste "jak uszyć", ludzie często szukają po sieci tego typu "instrukcji" i być może właśnie tak trafią do sklepu. Zaciekawił mnie Wasz sklep, nie każdy pyta potencjalnych klientów co i jak by chcieli :D ( poproszę link ) i życzę powodzenia w rozwoju sklepu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja gdy trafiam na sklep gdzie są podane ceny za 0,5m, to wychodzę bo strasznie mnie to denerwuje.
Sklad procentowy mile widziany, no i dostępność próbek również.
Blog też bardzo fajny pomysł.
sensowne gratisy to już szczyt marzen:)Jak dla mnie sensownym gratisem mogłaby być bezpłatna przesyłka:D
Przy opisie tkaniny mogło by być podane na co przykładowo najlepiej się nadaje.
Myślę że robienie zakupów w takim sklepie było by przyjemnością.
Życzę powodzenia w tworzeniu takiego miejsca i proszę o link na priva.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no wlasnie pol metra i Wy tez tak macie :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i skład oczywiście w miarę możliwości procentowy. Bo przecież len z wiskozą może zawierać 70% lnu i 30% wiskozy ale też proporcje mogą być odwrotne i wtedy mamy do czynienia z zupełnie inną tkaniną. Autentyk zakupiony prze ze mnie ostatnio. Nazwa "len wisher" skład: "len/wiskoza" Próba ognia: materiał się topi! Na pewno z lnem ten materiał nie miał nic wspólnego, może trochę z wiskozą i dużą ilością poliestru.

Dzięki za ostrzeżenie ws. tego "lnu", bo miałam na niego chrapkę.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sam system sprzedaży posiadamy 1 sztuka - 0,5 mb., natomiast przy zamówieniu telefonicznym czy e-mailowym, nie ma problemu aby zakupić 0,7 mb. czy 1,2 mb., etc.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-24 11:19:48 przez Enici ---
Rozumiem, że to wygodne dla sprzedawcy co 0,5 m, ale dla mnie zniechęcające do zakupów.
Ważne też jest porządne zapakowanie tkanin, żeby po drodze nie zmokło itp (niedawno moja siostra dostała pocztą zatłuszczoną przesyłkę z ciuchami) i żeby klient chciał jeszcze wrócić do sklepu.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No i skład oczywiście w miarę możliwości procentowy. Bo przecież len z wiskozą może zawierać 70% lnu i 30% wiskozy ale też proporcje mogą być odwrotne i wtedy mamy do czynienia z zupełnie inną tkaniną. Autentyk zakupiony prze ze mnie ostatnio. Nazwa "len wisher" skład: "len/wiskoza" Próba ognia: materiał się topi! Na pewno z lnem ten materiał nie miał nic wspólnego, może trochę z wiskozą i dużą ilością poliestru.

Dzięki za ostrzeżenie ws. tego "lnu", bo miałam na niego chrapkę.


Żeby nie było wątpliwości. To nawet fajny materiał (widziałam z niego prostą sukienkę o linii A z krótkim rękawem, cena wyprzedażowa 270zł) ale na upały się nie nadaje. No i ta informacja....
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam po weekendowej przerwie,

Zacząłem pracę na blogiem, tak aby za kilkanaście dni mógł ujrzeć światło dzienne.

Co do podawania ceny za 0.5 mb, to nie jest udogodnienie dla sprzedającego, rozumiem także Was jako kupujących, że sam fakt może denerwować, ale pozwólcie, że wytłumaczę.

System na którym postawiony jest sklep nie pozwala sprzedawać na dziesiętne części. Przykładowo, gdyby jedna sztuka w sklepie to był 1 mb., to system nie pozwala sprzedać 0,7 sztuki, czy 1.2 sztuki. Niestety -.-

Dlatego też 'lepszym' rozwiązaniem jest, sprzedawanie materiału po 0,5 mb, bo po co komuś 2 metry materiału, skoro potrzebuje go jedynie 1,4 mb. I zamiast wydawać 20 zł, za 2 metry, zapłaci 15 za 1,5 mb.

No, ale nie ukrywam, że poszperam w Internetach, aby i ten proces jakoś usprawnić, bo widzę że dla Was jest to nieprzyjemne.

Linki wysyłam na pw tym osobom, które prosiły. Dziękuję za pierwsze zamówienia i czekam na kolejne pomysły, a przy okazji kilka z nich wcielam w życie.

P.S Ten model współpracy, o którym pisałem wcześniej - wypali, spotkał się z ogólną akceptacją ;).
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A może tak jak w marketach cena za jednostkę sprzedaży np 2,40 zł za 0,2mb ale w nawiasie, dużymi literami 12zł/m.b. i to już jest ważna informacja.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tam wolę te pół metra.
Często nie mogłam kupić mniej, gdy potrzebowałam, nawet jeśli prosiłam o wysłanie metra, ale w dwóch kolorach po pół.
________________________________________________________

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.