Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje :):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O, jaki fajny, łopatologiczny tutek!! Chwilowo mi nie potrzeba okrycia na głowę, ale jakby co to wiem, gdzie szukać. Dzięki, Emilú!
Avatar użytkownika
Świeżynek
lwi- nie ma za co. Dokładnie tak jak piszesz-łopatologiczny= coś dla mnie :rotfl:
pastelovenitki- dziękuję, mama zachwycona Kubusiem i możliwością szycia dla niego ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ostatnie dwa uszytki, coś dla mamy i dla synusia, czyli wspomniany wcześniej żakiecik z dresówki (wykrój z papavero) i czapa z ucholkami dla małego szkraba. Do czapy powstaną jeszcze spodnie i chustka. Do żakietu jeszcze nie wszyłam poduszek na ramiona (bo nie mam :) ), ale nie przeszkadzało mi to w jego ubraniu ;) . Chcę jeszcze czymś go ożywić tylko nie mam pomysłu.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze raz te same uszytki, ale już na modelach docelowych, leciały aż do Francji :) . Córeczki i synuś mojej siostry :buzki::buzki: Kocham Kocham Kocham

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wow, to początki? brawo!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super czapki, komplecik i żakiet. Brawo wielkie:oklasky:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki wszystkim za miłe słowa :oczko: Wszystkie ciuszki i maskoty, które tu pokazuję są moimi pierwszymi uszytkami, nigdy wcześniej nie miałam styczności z maszyną do szycia. Co prawda pamiętam, jak byłam mała, że mama miała jakąś starą maszynę do szycia, taką z szafką, ale zawsze się jej bałam :jezyk_oko::jezyk_oko: .
Wczoraj uszyłam spodnie do kompletu z czapą z ucholkami ;) . To są moje trzecie spodnie, ale pierwsze z kieszeniami. Przyznam szczerze, że bałam się tych kieszeni jak ognia, ale postanowiłam, że czas przełamać ten strach. I jak się okazało, nie było tak źle, choć nie obyło się bez prucia, bo zszyłam nie tak jak trzeba i kieszenie po prostu nie były kieszeniami :D . Więc po małych przebojach są oto i one: pierwsze z kieszonkami ;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy ja widzę ogonek???
Ja do dziś boję się szyć kieszeni, prze de mną spodnie, wykrój gotowy, a ja się boję, a Tobie tak zgrabnie wyszły :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.