Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ja widzę ogonek???
Ja do dziś boję się szyć kieszeni, prze de mną spodnie, wykrój gotowy, a ja się boję, a Tobie tak zgrabnie wyszły :)
A no ogonek :D . Pomyślałam, że będzie zabawniej :D . Więc nie tylko ja się boję kieszeni. Dzięki za miłe słowa, że zgrabnie wyszły ;) , choć mogłam zrobić je trochę głębsze, bo są dość płytkie. Ale człowiek uczy się na błędach.
A przede mną jeszcze wiele strasznych rzeczy do zrobienia, których jeszcze nie robiłam: wszycie zamka zwykłego i krytego, obszywanie lamówką, wypustki, odszycia, ścieg kryty, kołnierze, obszywanie dziurek na guziki itp. itd. . Przede mną jeszcze dłuuuuga droga w krawiectwie, ale cieszę się z tego :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zamki też wszywam, jak dla mnie prostsze niż kieszenie :)Na you tube są fajne filmiki. Pomaga stopka do zamków krytych.Na razie zrobiłam raz obszycie 3 dziurek na guziki, fajna sprawa. Najgorzej się zabrać, a później jak już pod maszyną leży to nie ma wyjścia, trzeba zrobić :)

--- Ostatnio edytowane 2015-10-06 14:04:21 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Trochę mnie tu nie było. Oto prezent Mikołajkowy dla synusia- poducha wypchana granulatem styropianowym. Pokrowiec uszyty ze starej pościeli ;) . Bardzo mu się spodobał prezent. Dla męża też coś na szybko skleciłam- pokrowiec na detektor kabli w ścianie ;) . Uszyłam też sobie spódniczkę tulipanową z wykroju papaverowego, ale wybrałam za duży wykrój i muszę ją zwęzić. Poza tym mam w niej problem z zamkiem- jakoś tak mi dziwnie odstaje u góry i ciężko mi to wykończył, żeby było ładnie. Ale pokombinuję i w końcu pewnie wyjdzie ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-12-06 18:28:26 przez emilu1604 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszytki fajne, ale jakie by nie były, najważniejsze że właściciele szczęśliwi, co po poduszce można stwierdzić na pierwszy rzut oka :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne uszytki :) A na takim poduszkowcu sama bym chętnie poleniuchowała :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Po długim czasie, ale jest tulipanowa spódniczka ;) . Jest i sukienka z rozkloszowanym dołem (niestety zdjęcie na mnie jak jeszcze nie była skończona :-P ), a także bluzka z kontrafałdami na plecach, wszystko z papavero.pl ;)Niestety zdjęcia słabej jakości, bo aparat odmówił posłuszeństwa.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
A nie mogłam jeszcze zapomnieć o siostrzenicach ;) . Im uszyłam legginsy, obszywając różową nitką. Na zdjęciu prezentacja na moim małym modelu ;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
:oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka nie jest za duża? No chyba że lubisz takie luźne stroje :oczko:. Leginsy pierwsza klasa, a model(ka) jeszcze lepszy :rotfl:
Rozkręcasz się, byle tak dalej, bo bardzo dobrze ci idzie :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukienka nie jest za duża? No chyba że lubisz takie luźne stroje :oczko:. Leginsy pierwsza klasa, a model(ka) jeszcze lepszy :rotfl:
Rozkręcasz się, byle tak dalej, bo bardzo dobrze ci idzie :D
Serdeczne dzięki za słowa uznania. Bardzo mnie to mobilizuje do popełnienia kolejnych uszytków ;-)Na tym zdjęciu sukienka nie miała jeszcze wszytego zamka i tylko ją przytrzymywałam ją z tyłu, ale faktycznie wyszła trochę za duża. Wybrałam rozmiar 38 ze względu na to, że to tkanina, a nie dzianina. Chyba nie jestem do końca świadoma swojego rozmiaru :zawstydzony: . Wybrałam już sobie wykrój na bluzkę i wybrałam 36 ;-) . Zobaczymy jak wyjdzie. Oczywiście się pochwalę jak skończę.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.