Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Będziesz wspaniałą druchną, na miejscu panny młodej już bym się bała;)
Dzięki ale moja Przyjaciółka, której druhną będę nie ma się czego obawiać;) Wychodzi za mąż za mojego Przyjaciela i to w sumie ja ich zeswatałam:) Druhną postaram się być najlepszą:D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Evita, musiałem się dzisiaj przez Ciebie drugi raz zalogować, bo muszę coś skomentować. Twoja żółta sukieneczka jest wspaniała, ale suknia dla druhny powaliła mnie z nóg !! Piękne, piękne krawieckie dzieło, tyle mogę powiedzieć.
No cóż, nie jest mi przykro z tego powodu więc wybacz ale nie przeproszę;) Dziękuję za miłe słowa:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hihi chodziło mi raczej o to że w tej sukience może Ci się zdarzyć przyćmić blask panny młodej:D stad też przecież piękna stara tradycja na zachodzie wybierania dla druchen "szkaradków " zamiast ładnych sukienek:):)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Żółta ładna ale ta dla druhny jest powalająca.To właśnie najbardziej lubię w szyciu, zmieniać koncepcję w trakcie szycia, no i ta pewność że moja sukienka będzie jedynym i niepowtarzalnym egzemplarzem na całej imprezie.:angel:
Avatar użytkownika
Administrator
No no no śliczności nam tutaj prezentujesz! Żółta sukienka powala i krojem i kolorem, bardzo optymistyczna :)Natomiast sukienka dla druhny ma wyrafinowany fason oraz piękny kolor :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się również ta wersja

Ale to popularny,typowy fason, to co ostatecznie zdecydowałaś jest bardzo ciekawe, wyrafinowane,super Ci wyszła ta suknia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podoba mi się również ta wersja

Ale to popularny,typowy fason, to co ostatecznie zdecydowałaś jest bardzo ciekawe, wyrafinowane,super Ci wyszła ta suknia :)
Wiem, że krój dość oklepany ale strasznie mi się podoba:) ale nie tym razem, dziękuję:)

--- Ostatnio edytowane 2011-04-18 19:13:58 przez evita ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Żółta ładna ale ta dla druhny jest powalająca.To właśnie najbardziej lubię w szyciu, zmieniać koncepcję w trakcie szycia, no i ta pewność że moja sukienka będzie jedynym i niepowtarzalnym egzemplarzem na całej imprezie.:angel:
świetnie to rozumiem:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hihi chodziło mi raczej o to że w tej sukience może Ci się zdarzyć przyćmić blask panny młodej:D stad też przecież piękna stara tradycja na zachodzie wybierania dla druchen "szkaradków " zamiast ładnych sukienek:):)
Moja Przyjaciółka liczy na mnie i moją oryginalność:) Sama jest piękna i w białej sukni na pewno będzie jeszcze piękniejsza...

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.