Wersja do druku

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna! Podobają mi się eleganckie spódnice, ale na kimś, sama nie umiem takich nosić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widzę, że się rozkręcasz :D Oby tak dalej bo bardzo dobrze Ci idzie :tak:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładna:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładna spódniczka:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję bardzo :) Staram się iść za ciosem i nie bać się kolejnych rzeczy, ale wiecie, różnie to wychodzi :D W każdym razie mam coraz więcej gadżetów krawieckich, które się pałętają samopas po szufladzie, więc z potrzeby chwili powstało proste opakowanie na te bibeloty :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
naprawdę ładne :)
jeśli umiesz coś takiego to technicznie stoją już przed Tobą otworem wszelkiego rodzaju kosmetyczki oraz etui (tablet/ laptop itp.)
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję :)

A teraz właściwie zrwacam się z prośbą o poradę - postanowiłam jednak nie zakładać osobnego tematu, bo sprawa jest chyba błaha... Pierwszy raz uszyłam coś z wykroju - spódnicę ołówkową - i nawet w porządku mi się ją szyło i nie zaliczałam większych wpadek po drodze, ale niestety efekt końcowy mnie nie satysfakcjonuje. Spódnica fatalnie odstaje w biodrach :zly: Może na zdjęciach nie widać aż tak bardzo, ale wygląda jak balon :D Jak ja to zrobiłam, nie wiem :jezyk_oko:

Moje pytanie zatem brzmi - czy można to jakoś skorygować, może ją zwęzić tylko na wysokości/odcinku bioder i sukcesywnie zbliżać się do szwu na dole? Tak jak widać na zdjęciach złapać i pospinać, po lewej stronie przeszyć? Nie zaburzy to ogólnej formy? Szkoda byłoby mi nie nosić tej spódnicy, więc przyjmuję wszystkie rady :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
balonikowe bioderka :) tyle odstaje po ściągnięciu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podnieś ją w pasie, wciągnij ją w udach i jeżeli nie masz pupy to nie zapomnij zwężyć w tyle. Świetna długość.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oczywiście poprawkę tej ołówkowej spódnicy zostawiłam na później, ale chyba to później przyjdzie wcześniej niż sądziłam, bo mam kolejną do poprawki :stres: I urządzę sobie tydzień poprawek. Uszyłam swoje marzenie, tj. spódnicę z koła i mimo niedanego początku, czyli wykrojenia koła na talię w zbyt dużym rozmiarze (!), nawet mi się podoba, za to podłożenie jej... O mój Boże, jest fatalne :beczy:
Muszę spruć koniecznie i jeszcze raz to zrobić. Myślicie, że pomogłoby gdybym najpierw obszyła całe koło zwykłym ściegiem i potem dopiero zaginała materiał? Gdzieś widziałam to na jakimś filmiku, ale nie wiem, w czym miałoby to pomóc...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
kręci się! tył z zakrzywionym zamkiem :) przód

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.