Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję Wam serdecznie! Z pasją wyszukuję kolejne fajne wzory ;) A w załączeniu bluzka z tego samego wykroju, co ta w makaroniki, ale lekko przedłużona i w serduszka ;)
P.S. Ciekawe, czy ktoś zauważy, co schrzaniłam i dodam, że nie chodzi mi o sam proces szycia (o to nawet Was nie pytam, wolę chyba nie wiedzieć :jezyk_oko:) :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
przód tył
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To może ja spróbuje:) na pierwszy rzut oka wydaje mi się że o rękawki chodzi? Jak nie to prosze, nie obrażaj się:)a tak poza tym fajne bluzki;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Rękawki - no nie najlepsze :D Lepiej leżą już na osobniku ;) Ale nie to :D
Chyba zdjęcia są za małe, żeby dojrzeć - pomyliłam kierunek materiału i przód mam zgodnie z brzegiem fabrycznym (serduszka są ułożone w górę i w dół), a tył wycięłam na odwrót... Serduszka są z tyłu bokiem! :zawstydzony:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja oglądam na telefonie to to jest mniejsze niż myślisz:)ale co by tam nie było to najważniejsze ze dobrze sie nosi i sie podoba;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W załączeniu spódnica z półkola i sukienka, która to bez Waszej pomocy by nie powstała, lub w najlepszym razie nie miałaby wykończenia dekoltu :D Niestety z mankamentami... Ale pocieszam się, że tylko ten się nie myli, kto nie szyje! :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
spódnica przód tył
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale pocieszam się, że tylko ten się nie myli, kto nie szyje!
ŚWIĘTA PRAWDA NITECZKO!Podziwiam Twoją determinację i upór:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Tak zaczynałam...jak Ty...i chyba o tochodzi...trzeba się rzucić na głęboką wodę....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak trzymaj. Spróbuj uszyć spódnicę i sukienkę z tego samego wzoru i zobaczysz pójdzie szybciej - powodzenia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nowe gadżety - girlanda dla przyszłej mamy (a może raczej Jej Córeczki :)) oraz powstała z tęsknoty za latem i konieczności wykończenia materiałów, jakie mi zostały torba (plażowa, zakupowa?).

Przy okazji - życzę wszystkim Użytkownikom Forum ciepłych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy spędzonych z bliskimi :buzki:
Mogę zapytać co to za materiał został użyty do tej torby? :)
Usztywniałaś ją czymś dodatkowo czy sam materiał już załatwił sprawę? ;)
O ile dobrze widzę to z niego chyba też zrobiona jest ta spódnica w kontrafałdy :mysli:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki! :)
KotFilemon, tak, torba powstała właściwie tylko dlatego, że został mi kawalątek materiału ze spódnicy :) Jest taki w stylu płótna, to bawełna, sztywny. Kupiony dość tanio, w Ikei ;) Nie usztywniałam go, nie widziałam takiej potrzeby. Jak kiedyś odwiedziłam z tą torbą sklep z tkaninami, polecano mi na przyszłość, gdybym chciała uszyć znów coś takiego, tkaninę leżakową.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za odpowiedź :)
Będę wiedziała czego szukać ;)

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.