Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
W załączeniu spódnica z półkola i sukienka, która to bez Waszej pomocy by nie powstała, lub w najlepszym razie nie miałaby wykończenia dekoltu :D Niestety z mankamentami... Ale pocieszam się, że tylko ten się nie myli, kto nie szyje! :)


Kolory moje ukochane :) choć lubię spódnice ale ten kolor to tylko w wersji "sukienka" Piękna :)



--- Ostatnio edytowane 2016-06-01 14:06:12 przez Krawcowanajuz ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O losie, jak dawno nie zrobiłam aktualizacji! A popełniłam przecież:

- dość udaną spódnicę jeansową w kwiaty,
- nieudaną ze względu na fatalne dobranie materiału (bawega)narzutkę - czemu nie wybrałam czegoś lejącego?
- kosmetyczkę z resztek, jakie zalegają w mojej szafce
- bieżnik na stoliczek na balkonie z kolejnych resztek

Dzieje się! Na razie stawiam na "uwalnianie" tkanin... :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
bieżnik kosmetyczka nieudana narzutka :( kwiecista spódnica
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Spodnica boska! Zwłaszcza krój super pasuje do tych kwiatów..
Kosmetyczka z tego samego dzinsu?
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tak, kosmetyczka ten sam jeans :) Właśnie też strasznie mi się podoba ten wzór :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi się bardzo narzutka spodobała :)
Może rzeczywiście materiał trochę nie ten, ale chyba nosić się da? ;), zawsze można uszyć drugą z innego materiału, a takie "pomyłki" są dobre na przyszłość :) będziesz wiedziała czego następnym razem unikać. Ja po każdym takim moim błędzie się najpierw denerwuję, a potem się cieszę, bo to uczy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Spódnica jest piękna :okok:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
KotFilemon, no właśnie, może na zdjęciu nie wygląda aż tak źle, ale uwierz mi, że sztywne to to i fatalnie się nosi :dobani: Ale wykrój faktycznie fajny i szyje się to błyskawicznie, kiedyś kupię jakiś lepszy materiał i znów dam sobie szansę :D
Krwcowanajuz, dzięki!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wrzucam kolejne moje prace, jeżeli ktoś chciałby sobie je zobaczyć :)
Niestety pokusiłam się o patchwork i powiem jedynie tyle, że ta technika mi nie leży :D Podziwiam i uwielbiam patrzeć na patchworkowe dzieła, ale to wszystko :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
mój pierwszy igielnik! :) krzywa i kulawa podkładka patchworkowa :P koszulka z batystu koszulka ze starych T-shirt'ów i lamówka z batystu
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oo super! Bardzo mi się podoba ta biała, ponieważ ma takie piękne, kolorowe oblamowanie :oklasky:
Patchwork też niczego sobie :) ja chyba bym tak równo nie dała rady zrobić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oczywiście, że chcemy je zobaczyć :)
Uwielbiam szyte przez Ciebie bluzeczki, są świetne ;) a podkładka wcale nie wyszła kulawo :)

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.