Wersja do druku

9 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kolor "kółka" jest mega!
Co do przeródek i poprawek, jeśli coś się sprawdza i dobrze leży to ja tak robię i już. Pół życia słuchałam :tak nie można, tak sie nie da, tak się nie robi" odkąd przestałam się przejmować i robić po swojemu (s)życie stało się o wiele łatwiejsze. Oczywiście pewne zasady są niepodważalne(chociażby nitka prosta), ale dużo rzeczy można zrobić na wiele sposobów i nic nie stracimy, a możemy nawet zyskać postępując nietabelkowo :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
I kolejna w kontrafałdy. Chyba mi odbiło, żeby na środku kontrafałdy umieścić zamek, no ale... Mówi się trudno i szyje się dalej! :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale Ci ładnie w takich spódnicach!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Nie przejmuj się tym zamkiem! Przynajmniej nikt tak nie będzie miał... :)
I nikt Ci teraz nie powie, że "tak nie można zrobić"! :)
Poza tym te poziome paski jakoś trochę maskują zamek, a jak jeszcze założysz jakąś bluzeczkę na wierzch, albo szeroki pasek - to całkiem zaniknie.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nowe gadżety - girlanda dla przyszłej mamy (a może raczej Jej Córeczki :)) oraz powstała z tęsknoty za latem i konieczności wykończenia materiałów, jakie mi zostały torba (plażowa, zakupowa?).

Przy okazji - życzę wszystkim Użytkownikom Forum ciepłych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy spędzonych z bliskimi :buzki:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super torba, kocham takie klimaty <3
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
świetna marynarska torba!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O tak, torba naprawdę super!
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No to do torby w granacie powstała moja pierwsza bluzka! Nie mogę w to uwierzyć :) Oczywiście, mimo, że się konsultowałam na forum w sprawie jej szycia, to i tak mi coś nie poszło - miało być odszycie na dekolcie a jest nie wiadomo co :D Jak je przyszyłam i wywróciłam do środka bluzki, to przysięgam, nie mogłam go w ogóle ułożyć, falowało i wybijało, sterczało i w ogóle do chrzanu wyszło. Zatem, w akcie desperacji obcięłam je aż przy samym stębnowaniu i tyle :zawstydzony: No ale przynajmniej, mam tę bluzkę... :)
Następną taką samą, ale z innego kawałka materiału, uszyję z lamówką na dekolcie, bo tego odszycia naprawdę nie czaję! :(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Melduję się z bluzką o tym samym wykroju co poprzednia, ale z innego materiału - tym razem dałam od razu sobie spokój z przygotowywaniem odszycia i wykończyłam dekolt lamówką :)

--- Ostatnio edytowane 2016-04-09 13:22:41 przez szpilka w zakładce ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

9 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.