Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapytam za jaką cenę ta stębnówka i z jakim silnikiem?
Chcę chyba DDL8700 z silnikiem energooszczędnym. Marki silnika nie znam, ponieważ nie podają jej zazwyczaj. To jest istotne, jaki dokładnie silnik jest, czy wystarczy, że wiem, że chcę servo? A ceny są różne, póki co szukam najtańszej. Mniej więcej ok 1400-1600 netto wychodzi.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie o taki silnik mi chodziło, energooszczędny ponieważ jest lepszy niż silnik sprzęgłowy na 320 volt.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie o taki silnik mi chodziło, energooszczędny ponieważ jest lepszy niż silnik sprzęgłowy na 320 volt.
Jest przede wszystkim cichy. Te sprzęgłowe strasznie buczą...Pierwotnie chciałam jakąś niedrogą zwykłą mechaniczną stebnówkę, ale wszystkie, które trafiłam, są z silnikiem sprzęgłowym, i każda strasznie buczała...
Bardzo Ci dziękuję za pomoc :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Silnik sprzęgłowy jeżeli jest włączony to cały czas pracuje ,czy maszyna szyje lub nie.Silnik serwo pracuje tylko wtedy gdy chcemy szyc maszyną.Gdy maszyna nie szyje nie pobiera prądu w przeciwieństwie do silnika sprzęgłowego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co będzie szyte na tej maszynie i ile ?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Matrioszko ja mam wszystkie maszyny energooszczedne
automata mam Jacka ale zwykle Juki
zwyklych Jackow mi nie polecano
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Silnik sprzęgłowy jeżeli jest włączony to cały czas pracuje ,czy maszyna szyje lub nie.Silnik serwo pracuje tylko wtedy gdy chcemy szyc maszyną.Gdy maszyna nie szyje nie pobiera prądu w przeciwieństwie do silnika sprzęgłowego.
Wiem, ale myślałam, że ten zwykły silnik trochę ciszej chodzi :D A on strasznie buczy...

Co będzie szyte na tej maszynie i ile ?



Rzeczy raczej lekkie - sukienki, spódnice, bluzki. A ile? Tyl ile dam radę wykroić i uszyć sama. Nie będzie to szwalnia.

Matrioszko ja mam wszystkie maszyny energooszczedne
automata mam Jacka ale zwykle Juki
zwyklych Jackow mi nie polecano


Dziękuję. Decyzja dzisiaj zapadła, biorę mechaniczną Juki z silnikiem energooszczędnym. Pół dnia siedziałam i sprawdzałam dzisiaj oferty i jeszcze wszystkich nie sprawdziłam :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ja ja mam tylko z pozycjonerem, polecam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja ja mam tylko z pozycjonerem, polecam
A do czego ten pozycjoner się przydaje?
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
np gdy przystajesz podczas szycia igla wbija sie w material, zeby nie ucieklo, nie musisz juz kolem przekrecac
bardzo przydatna funkcja

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.