Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Stara Gwardia
Znów zdjęcia ze zlotu nr.1 w Strimie. Oprócz ludzi znalazły się także machiny Janome, a ja odkryłam z radochą, że Bertinka ma coś w rodzaju igieł filcujących. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi ? Na zdjęciu widziałam potrójne. Mam w domu ręczną, ale chyba na wieś wywiozłam.
Jeżeli skończę, to oprócz sweterka zamieszczę następną przeróbkę"starego" - \tzn nowych-starych zbyt wąskich spodni wełnianych\ - nawet nie skracałam, tylko od razu przerobiłam, przy udzialeCzikusi, na szarawary... z niespodzianką. Koci pomysł, poniekąd, bo patrząc na ten materiał, i na Rokkitkę, nie miałam wątpliwości co zaistnieje na jednym z moich pierwszych pomysłów tego typu. Jeszcze tylko podwinięcia, kieszonki i obniżenie podkroju i spodenki ciepłe gotowe. Modelka - niestety puszysta. Manekina ciągle brak, ale albo rybki - albo akwarium w poludowej RP - wszystkiego naraz kupić się nie da.

Aplikacje kwiatków... no cóż, czy ktoś w ogóle próbował zrobić, jak ja aplikacje 3D na sweterku? Listki trochę "podcieniowałam, bo miałam wrażenie że nie będą się trzymały, ale chodzę do tej pory z obrazkiem j. w, utrwalonym na sweterku. Mam też w planie,jak pisze jakłucznik ciąg dalszy lampasów - spodenki czarne, miałam jeszcze trochę czarnego poliestrowego merino więc będę poszerzać spodnie materiałem

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Administrator
Stare czasy... wszyscy tacy młodzi :) Fajnie powspominać.

* Susanna szyje - mój blog :)

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.