Wersja do druku

22 strony: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To nie maleństwo ale "serducho" o wymiarach 30x32 cm:):). Marianka, dziękuję za linka, nie wiedziałam o takiej akcji. No ale moje serce to forma płaska, może służyć jedynie jako podkładka pod talerz, garnek ewentualnie pod jakiś flakon. Nie wiem czy coś takiego można wysłać. A powłoczki uszyję na pewno, tylko muszę kogoś poprosić o wydrukowanie szablonu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam. Następna (ale tylko powłoczka) będzie w przyszłym tygodniu. Wykorzystałam "przydasie" - kwiatek z heksagonów i poduszeczkę z Ikei. Trochę dziwny kształt ma to serce, ale taki jest schemat.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestś człowiekiem czynu, piękna poduszka. Będziesz wysyłać?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak Marianka50, będę wysyłać. Miała być tylko powłoczka ale są dwie poduszeczki. Oby przekazały pacjentkom pozytywną energię.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na pewno tak będzie, śliczne są
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Marianka za uznanie, poduszeczki już "powędrowały" do Leszna. W wolnych chwilach, dla polepszenia nastroju, wyprodukowałam takie oto bombki na choinkę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne. Chyba miałaś bardzo dużo tych wolnych chwil;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie znam się na bombkach więc chętnie się wypowiem :D

Zdjęcie nr.4 - tu się aż prosi aby te warstwy były w różnych kolorach na przemian.

Da się tak ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Benedek kiedyś na forum dziewczyna wpadła
to jej blog frogcrafts.blogspot.com
i tam ma takie bombki ma.Jak Łucznik przepraszam że zaśmiecam,mi się akurat cała zielona podoba😁

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za zainteresowanie:):). Odpowiem Wam "hurtowo". ikk, czasu mam oczywiście sporo (to jeden z uroków emerytury), ale nie za dużo. Benedek, da się zrobić w dwóch czy w iluś tam kolorach - i warstwowo, i w rzędach, ale najbardziej podobają mi się "karczochy" jednokolorowe. Ania 79 - nie gniewam się, nie ma o co. Nigdy wcześniej nie robiłam bombek, zmotywowała mnie i nauczyła moja kuzynka. Jeszcze jestem w trakcie nabierania wprawy:):).

22 strony: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.