Wersja do druku

22 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam dziewczyny:):). Asiu, u mnie rzeczywiście już wyraźnie czuje się święta. Okna umyte. Placki na miodownik (u mnie funkcjonuje nazwa "czeski placek") już upieczone, skorupki na orzeszki też gotowe, pierniczki już udekorowane i głęboko schowane - na wszelki wypadek dołączona do nich karteczka "tego nie jeść":):). Dzisiaj rozdzieliliśmy prace - każdy coś przygotuje. Na wigilii będzie 13 osób dorosłych, 1 "podlotek" i dwoje małych dzieci. Razem 16 osób. Wspominałam że mam dużą rodzinę:):).

--- Ostatnio edytowane 2017-12-10 23:16:44 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Duza Wigilia u was bedzie fiu fiu. Ja jade do siostry i bedzie nas 11 razem z 2ka malych dzieciaczkow.
U nas tez podzial rol i kazdy cos robi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiuSu, 11 osób to też spora gromadka, jak zakolędujecie to szyby w oknach zadrżą:):). W sprawie powłoczek z akcentem bordo - melduję że gotowe. Nie zatrzymam ich dla siebie, po co mi tyle? Pójdą między ludzi:) No i chyba wreszcie dam maszynie odpocząć. Widzę że ten bordowy na zdjęciach wygląda bardziej jak brązowy:(, nic nie poradzę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łuczniku śliczne te twoje poduszki :):oklasky:
Avatar użytkownika
Administrator
O rety kotlety jakie cudeńka!! Ja mi się te patchworkowe poduchy podobają! Zawsze podziwiam precyzję i dokładność wykonania. Śliczne są! I skarpety jakie fajowe :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Dziewczyny i Chłopaki, oto efekt mojej przedświątecznej współpracy z Bercią. Na razie tyle. Te duże pisanki mogą służyć jako podkładka pod garnek lub jako ochrona przed gorącą pokrywką, jak kto woli. Trochę kiepsko idzie mi obszywanie lamówką.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to chyba "świąteczne szycie" zakończyłam. Podkładki poszły między ludzi, nie zdążyłam zrobić zdjęć jak były wszystkie oblamowane. Zajączków-woreczków uszyłam cały tuzin. A niżej - kurki-miseczki. (Można też wszyć zamek i będzie ... kosmetyczka). Ciekawe kiedy rodzinka straci cierpliwość do moich prezentów i powie "dość tego badziewia":(:(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurki super chyba "odgapię"😄 na wielkanocny stół i zadam szyku 😁
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ale super kurki :D Można tam schować słodycze dla dzieciaków :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Dziewczyny i Chłopaki, trochę się rozleniwiłam i w szyciu zaniedbałam - bo były ważniejsze zajęcia czyli praca na działce. No ale jeśli się ma małe wnuczki to jakoś trzeba uczcić Dzień Dziecka, prawda? Oto co uszyłam moim najmłodszym wnuczkom. Materiał "w ptaszki" to tkanina sukienkowa. Komplet dla najmłodszej jest z resztek dzianiny bawełnianej i wiskozy.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
brak na razie gumki w talii i u dołu nogawek

22 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.