Wersja do druku

22 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Włóczka to angora RAM, 40% moher 60% akryl, w motku 500 m. Violina, też mi się wydaje że "urobki" niezblokowane są bardzo elastyczne, takie miluśkie i przytulne. Nad zblokowaniem tej chustki zastanawiam się tylko dlatego że jest ona niezbyt duża, po tym zabiegu trochę by się rozciągnęła. Mam 3 chustki dziergane szydełkiem, są o wiele większe i takie duże bardziej mi się podobają.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja się już zastanawiałam, co to te Minky?
Ale co tam, ma angielską nazwę, co z tego że to zwykły akryl.Poduszeczka dla kotóff bez wypustek? Po tym że się już na moich kolanach usadziła, już widzę, że bingo, jej ulubiony kolor czarny rozświetlony różnymi kolorkami. Fajne te prace w tym cienkim,przynajmniej widać że ściegi, u mnie niby też, ale kocie. Obowiązek - żeby nie drapało, no i poducha grubsza być musi.:angel:
Pokażę jak skończę,dla niej na urodzinki to wszystko.
A co będzie z tych włóczek, i jaka to księga?
PS. Ja mam w pralce program wełna. Nabiera wody i czeka.
Jak zrobię dla koci, to się pokuszę o zrobienie na szydełku też i dla człowieka
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i się zdublowało,akotek popsuł futrem kompa. Pa.

--- Ostatnio edytowane 2019-05-22 21:59:39 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Musiałam coś uszyć. No po prostu musiałam i już. Ale coś takiego przy czym nie musiałabym za duże myśleć - dlatego jest torba. Przyda się mam nadzieję. Przy okazji trochę resztek ubyło.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam.
Co postanowiłaś z blokowaniem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli dobrze rozumiem to co widzę to każdy z tych pasków na torbie to oddzielna tkanina którą łączyłaś ?

Szacun. Podoba mi się coś co jest nazywane patchworkiem , nawet miałbym parę pomysłów ale chyba jeszcze cierpliwości brak...

Jeżeli takie fanty powstają niejako automatycznie , bez myślenia to strach pomyślec co by powstało przy odpowiednim planowaniu :D

--- Ostatnio edytowane 2019-06-04 11:56:23 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, jesteście kochani. Violino, nie zblokowałam i nie będę tego robiła. Mam trzy duże chusty to jedna może być trochę mniejsza. Benedek, każdy pasek (czasem trójkąt, prostokąt) to - jak zauważyłeś - oddzielny element, naszywałam je kolejno na podkład. A podkładem jest ... stara torba. No i dlatego nie musiałam myśleć, wystarczyło tego starocia "ozdobić" i gotowe. A moje "odpowiednie planowanie" powoli się realizuje, na pewno się pochwalę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tym razem coś dla bliźniego. Proszę się nie dziwić że rękawy są nieco dłuższe niż krótkie - bliźni taką długość sobie zażyczył. Wykrój "odgapiony" ze starej koszuli.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
gotowa podwójny karczek
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne , koszula męska ale dla męża czy dla baby? Mój kumpel chciał kiedyś, bo niewymiarowy, ale po angielsku bliźni to neighbour - sąsiad, excuse ;D
Mojej z kursu już nie ma, ale lubię pasjami nosić,także przydługie kamizele ;D.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam, widzę że dawno mnie nie było - doprawdy nie rozumiem jak mogłam do tego dopuścić:). Koma, koszula dla chłopa który nie lubi "świecić łokciami". A teraz się chwalę co ostatnio uszyłam (i wydziergałam) oczywiście dla cierpliwych bliźnich.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

22 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.