Wersja do druku

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój Małż w życiu nie założy sandałów. On tylko skarpetki frotte i takie wojskowe buty. Ciężkie, jak cholera i grube, jak nie wiem co. Zimą, dobra, niech nosi, ale latem? Kupiłam mu w tym roku adidasy na wiosnę. Marudził kilka dni, ale nosi je teraz. Kupiłam też skarpetki takie trochę cieńsze, niż frotte, to leżą w szufladzie i nie ma kto ich nosić. Upał, jak na Sycylii, a on musi być ubrany, jak na Syberię. Ostatnio zakładał po dwa polary. A kiedy było zimno, wszyscy chodzą w kurtkach, to on na krótki rękawek. I zrozum tu człowieka :)
Mors jak nic:D
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Raczej przewrócony worek, jak u mnie zawsze mówiono, przekoryjasz :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ooo podkoszulki na ramiączkach z takiej siateczki - coś strasznego :D Kojarzą mi się z Powolniakiem z serialu "Co ludzie powiedzą" :D
Typowych sandałów ślubny nie założy ale za to latem zakłada takie sportowe obuwie a'la sandały, nie za bardzo wycięte i zawsze musi mieć skarpetki - teściowa mówi, że oboje tak mają z bratem od dzieciństwa i nie dała rady tego wyplenić ;) Ja też już dawno się poddałam. Po 3 latach małżeństwa i 6 narzeczeństwa na wiele rzeczy oczy przymykam tym bardziej ze sama też nie ubieram się jakoś specjalnie oh i ah. Poza tym są ważniejsze sprawy niż moda. Po prostu nie każdy żyje modą. Ważne, że jak trzeba to garniaka założy, krawat i koszulę i wstydu nie przynosi.

A ze skarpetkami też problem rozwiązałam - zakupiłam mu chyba z 30 par takich samych, czarnych, dłuższych skarpetek (stopek w życiu nie założy!) i jak siada czy w jeansach czy w spodniach w kant to mu włochatych łydek nie widać ;) Ma też kilka par jaśniejszych skarpetek do letnich spodni w jaśniejszym odcieniu beżu wiec źle nie jest. Byle te skarpetki dziur na paluchach nie miały i nie były wytarte na piętaszkach bo to straszny wstyd...
To nie jest kwestia mody, czyli tego, co w danym momencie jest na topie, ale tego, co należy nosić w danej sytuacji, czyli to część savoir-vivre'u. W podkoszulce (co gorsza bez) się po mieście nie chodzi. itd itp.
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja sandały noszę chętnie i to moja luba raczej narzeka, że wyglądam w nich strasznie i powinienem nosić eleganckie adidasy ;)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
A ja sandały noszę chętnie i to moja luba raczej narzeka, że wyglądam w nich strasznie i powinienem nosić eleganckie adidasy ;)
Eleganckie adidasy powiadasz?
Hmm... Znaczy się - jestem dandysem! :rotfl:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Adidandysem...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie ma czegoś takiego jak eleganckie adidasy... :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ostatnio widziałam mężczyznę, który miał adidasy ubrane pod kolor koszuli, tzn. koszula i adidasy były wściekle czerwone, a na nogach miał ciemne dżinsy. To się nazywa dandys!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio chyba w project runway padły słowa że jak się w cyzmś dobrze czujesz to to na pewno nie jest modne ale....no nie wiem czy zgodzić się z tymi słowami bo sama widze po swoim mężu, jak on się ubierze w coś w czym dobrze się czuje to wygląda bardzo dobrze a jak czasami mu na przekór wcisnę coś od siebie to nie koniecznie. Każdy ma swój styl i tego bym się trzymała. Ubranie jest dodatkiem do ciałą.
Osttanio byłam na komunii i przekonana faktem że wszyscy faceci będą w zestawach garnitur+koszula+ spodnie na kant troche sie miło rozczarowałąm, takie teraz robią i szyją fajne "luźne" garniaki z tkanin typu cienki sztruks, dżins czy len że oczopląsu moża dostać, więc pozytywnie:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szukam wykroju smokingu czy spotkaliście się z nim w którymś numerze Burdy?

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.