Wersja do druku

18 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczęta i Chłopcy, bo mamy kilku Panów :) Czy oglądałyście reklamę Tymbarka? http://www.youtube.com/watch?v=jzKlITEEqcs Jest po prostu świetna. Pomijając fakt, że w każdej odsłonie jest pokazany rok, to nawet bez tych lat można rozpoznać dekadę. Świetna reklama, ale też świetny przebieg po zmieniającej się modzie męskiej. Bardzo się cieszę, że nie pokazano tutaj kobiety, bo są bardzo oklepane. Wszyscy skupiają się na modzie kobiecej, wiadomo, więcej się tam dzieje. Ale moda męska również ewoluuje, chociaż trochę wolniej, niż kobieca :) A chyba najbardziej dodakti wskazują na czasy. Czyż nie?
P. S. Nota bene facet w reklamie jest nieziemsko przystojny, prawda? :) :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dopiero dzisiaj obejrzałam ją pierwszy raz. Rzeczywiście, fajna i nie tylko ze względu na mena, choć ja to bym mu grzywkę poczochrała, bo jak dla mnie za mocno uładzony...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dopiero dzisiaj obejrzałam ją pierwszy raz. Rzeczywiście, fajna i nie tylko ze względu na mena, choć ja to bym mu grzywkę poczochrała, bo jak dla mnie za mocno uładzony...
O jak dla mnie też za bardzo ugładzony :) ale tak to spoko, fajny. I reklama tez miła do oka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięwczęta, on przecież specjalnie jest tak ulizany, bo jakby wyglądał z lwią grzywą w latach 50? Albo 30? :) Ale nawet z tą ulizaną fryzurą jest zabójczo przystojny :) Poza tym pasuje, jak znalazł do tej zmieniającej się mody przez lata. A wiecie, co jest najciekawsze? Że na początku w ogóle nie widziałam w tle zmieniających się lat. Tylko po strojach tego faceta poznawałam lata. Dopiero później zaczęłam zwracać uwagę na wszystko. I dopiero później dostrzegłam zabójczo przystojnego faceta. Bo na początku nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia :)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-05 12:56:56 przez Manuskrypt1 ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Świetna reklama. Uderzyło mnie w niej, że współczesna stylizacja jest najbardziej bezbarwna i bezpłciowa. Już nawet wyśmiewane wszem i wobec lata osiemdziesiąte są lepsze, mają jakiś charakter. Ale ja i tak najbardziej lubię siedemdziesiąte. Obiecałam mojemu mężowi, że uszyję mu kiedyś spodnie dzwony. Jemu też się podobają, a dostać dzwony dla faceta w sklepie to nie wiem, czy się da...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślę, że współcześnie "boimy" się mieć własny styl. Podążanie za "inspiracjami", modami sezonowymi jest akceptowalne, ale stworzenie własnego, pokoleniowego stylu już nie. Nikt nie chce być "masą", a jednocześnie wszyscy wychodzący i odrzucający masowość sami w nią wpadają - moda retro chociażby. Osoby podążające za nią na początku były outsiderami, jednostkami, ale jak 90% społeczeństwa zaczęło się tak nosić, bo chciało być wyjątkowe, to z indywidualizmu zrobił się trend ;)

Poza tym, jak czytam magazyny modowe, to panuje fatalizm: "wszystko już było, możemy jedynie odtwarzać przeszłość, ale sami nie stworzymy niczego." Itd w tym tonie ;) I potem jest tak, że takie np. "kolekcje ślubne" są powtarzalne i mało jest oryginalnych elementów. Zresztą, czy coś Was jeszcze szokuje w modzie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Faktycznie niezła reklama.
Ja od .... kurcze ile to ja już mam lat... ok od dawna mam jeden styl... Militarno-przygodowy.
Bojówki ( rożne odcienie zieleni , camuflaże, i beże )
do tego sportowy polar .... ostatnio coraz bardziej dopasowany ;) Ni nie aż tak się nie poszerzam ;p
koszulki typu termoaktywnego.
Kurtka typu Treking,
Buty wysokie pustynne noszone gdy tylko zniknie śnieg .... mam już prawie każdy model - tak mam ich sporo... pod tym względem jestem gorszy od Was Koleżanki.
Brakuje mi jeszcze tych Merrell Sawtooth
http://soldiersystems.net/blog1/wp-content/uploads/2010/11/Merrell-Sawtooth.jpg
Czyż nie
są wspaniałe?? :)

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Świetna reklama. Uderzyło mnie w niej, że współczesna stylizacja jest najbardziej bezbarwna i bezpłciowa. Już nawet wyśmiewane wszem i wobec lata osiemdziesiąte są lepsze, mają jakiś charakter.
Oj racja :) Uwielbiam wygląd "chłopaków" z U2 właśnie na przełomie lat 80/90 - coś pięknego. Fryzura Bono a'la szop pracz, dziwaczne spodnie, za duże kurtki, jakieś błyszczące tkaniny :D

NIGHT FOX bo Ty nie dość, że wyjątkowy to jeszcze stały... w stylu ;)Mój mąż tez ma swój styl: dżinsy i koszulki ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój ma taki sam Susanko dzinsy i koszulki a jak ostatnio miał założyć garnitur bo szliśmy na chrzest to ile się nagadał
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Heh, a mój z kolei chętnie by nosił codziennie koszule, ale nie chce mnie obciążać prasowaniem, którego nie znoszę :) Bo sam nie bardzo potrafi prasować.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-05 21:34:58 przez Cybinka ---

18 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.