Wersja do druku

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Co do męskiej mody mody nie będę sie wypowiadał, bo mogę być tylko espertem w dziedzinie damskich ciuszków, natomiast bulwesują mnie u facetów fryzury układane na żel oraz wygolenie głowy " na zero". I jedno i drugie wygląda ohydnie, przecież włosy są ozdobą człowieka, więc czemu to należy psuć. A facet wygolony na zero kojarzy mi się z przestępcą Radzymina lub Pruszkowa, do tego jeszcze czarne BMW, po prostu koszmar !!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi się podobają rzeczy, które ten gość zaprojektował
3cia linijka
http://www.mskpu.com.pl/galeria/Zdjecia-z-egaminow-dyplomowych-MSKPU-2011/
Takie trochę uderzające w styl japoński i te kołnierze typu mandarin collar (China ) ( zresztą te kołnierzyki są teraz w mundurach USA http://m1.ikiwq.com/img/xl/jp4bDf9oLnL6QrLWrbfWhb.jpg )

--- Ostatnio edytowane 2011-05-08 01:49:07 przez NIGHT FOX ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
..... bulwesują mnie u facetów fryzury układane na żel oraz wygolenie głowy " na zero". I jedno i drugie wygląda ohydnie, przecież włosy są ozdobą człowieka, więc czemu to należy psuć. A facet wygolony na zero kojarzy mi się z przestępcą Radzymina lub Pruszkowa, do tego jeszcze czarne BMW, po prostu koszmar !!!
Żel dla ulizania fryzury to przesada i się z Tobą zgodzę, ale obcięcie fryzury na kolano, albo prawie kolano... raczej praktyczność, szczególnie na ciepłe dni....poza tym weźmy taką Demi Moore obcięła się do roli w G.I.Jane.
Zero nie oznacza zawsze zero w głowie. Znowu u niektórych włosy są jedynymi rzeczami ,które najlepiej im wyszły w życiu i to nie zależnie od nich.


--- Ostatnio edytowane 2011-05-08 01:58:30 przez NIGHT FOX ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Co prawda, to prawda. Przyznaję, że jak komś już włosy wyszły, to lepiej niech się ich do końca pozbędzie, niż przykleja dwumetrową grzywkę do łysego czubka głowy.

Aha, i ups... Aire dzięki za sprostowanie, mój błąd.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
NIGHT FOX co do fryzur przyznam Ci rację, mój mąż nosi raczej bardzo krótkie włosy, ale ma niesforne loczki i jak z rana po wstaniu nie wetrze w nie odrobiny żelu to ma każdy włos w inną stronę, wracając do ciuchów to jak już raz im się pokaże co można im uszyć to przechlapane, wiadomo klient najważniejszy rodzina musi poczekać no i 2 dni temu usłyszałam że święta minęły gdzie ta jego koszula :-S wrrr.... no jest skrojona od miesiąca tylko jakoś źle chyba gospodaruje czasem bo mam za mało godzin na dobę żeby nadążyć :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszcze dobra rada, nie idźcie nigdy z mężem w niebieskiej koszulce polo do selgros cash&carry, bo jak piąty z rzędu klient zacznie go pytać o towar to już zacznie się robić irytujące :D

--- Ostatnio edytowane 2011-05-08 09:23:39 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, dziewczynyki, dziewczynki, narzekacie tylko, mój tam nosi wszystko, co mu kupię...ha ha

Agaaffek, z tą grzywką się zgadzam, mam wuja, który zapuszcza 5 włosów z przodu głowy i potem zarzuca na tył. Z racji mojego wzrostu wiem, że to nie wygląda zbyt korzystnie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja znam księdza, który jest łysy w większości (po bokach ma jeszcze krótkie włoski), zapuszcza sobie włosy z tyłu, potem zaczesuje do przodu, aż do grzywki i pracowicie wklepuje żel do włosów, żeby mu wiatr i ruch nie naruszały włosów ;D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesteście niemożliwe
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dwóch nauczycieli miałam w szkole, obaj łysi na wierzchu, a dookoła resztki włosów. Jeden to pracowicie zapuszczał, drugi równie pracowicie golił. No i ten co golił, mimo że starszy był, wyglądał młodziej. Nie ma nic gorszego niż zaczeski...

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.