Wersja do druku

18 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Night_Fox nawet takie sandały nie wchodzą w grę tz. inaczej - latem nosi adidasy takie bardziej sportowe, z siateczkami itp. ale mimo wszystko to jest ADIDAS. Nie namówisz go na sandały, nie ma szans.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Eee?. To mam męża postępowego?, "nowoczenego?", bo jak jest upał to maszeruje w sandałach, bez skarpetek :D. Interesująco wyglądają takie męskie opalone łydki w białych spodniach za kolano i sandałach. A jeszcze 3-4 lata temu też by sandałów nie założył. Tylko krowa nie zmienia stanowiska;)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Agaaffek co Ty zrobiłaś? Zaczarowałaś go?? ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Night Fox, może jestem zacofana, ale jaki jest sens takiego duszenia stopy? Po pierwsze cuchnie, a po drugie to jest nie zdrowe dla stóp.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Night Fox, może jestem zacofana, ale jaki jest sens takiego duszenia stopy? Po pierwsze cuchnie, a po drugie to jest nie zdrowe dla stóp.
Nie jestem Night Fox, ale mogę śmiało powiedzieć, że jeśli buty są dobrej jakości i należycie przystosowane, to noga nie ma szans się spocić i w największe upały czuje się bardziej komfortowo niż w sandałach, czy klapkach.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na studiach mnie uczono, że stopa, jak każda część ciała potrzebuje powietrza i najlepiej czuje się w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Musi swobodnie nim oddychać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sandały, które pokazał Night Fox, są super, muszę sobie takie sprawić :)
a swojego, by nie kupował co parę tygodni nowych łapci w supermarkecie, namówiłam na coś takiego: sandały, kupił parę lat temu, szczęśliwy, że mi uległ.
Namawianie możnaby zacząć od czegoś takiego:
półbuty z dziurami
żeby jakiś przewiew się pojawił;

te są rewelacyjne, kosztują swoje, ale nie do zdarcia: ecco/Product.aspx
może się powtórzę: http://www.eccoshop.pl/52051402559/Product.aspx
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zabudowa w Keenach jest po to by ,np nie wybić sobie palca. Przyjemnie się biega wiedząc, ze palce nie uciekną i nic im nie grozi...
Co do zapachu okresowe przemycie pomaga... poza tym producent daje podeszwę, która w momencie pocenia się wydziela zapach wanilii :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
sandały, które pokazał Night Fox, są super, muszę sobie takie sprawić :)
a swojego, by nie kupował co parę tygodni nowych łapci w supermarkecie, namówiłam na coś takiego: sandały, kupił parę lat temu, szczęśliwy, że mi uległ.
Namawianie możnaby zacząć od czegoś takiego:
półbuty z dziurami
żeby jakiś przewiew się pojawił;

te są rewelacyjne, kosztują swoje, ale nie do zdarcia: ecco/Product.aspx
może się powtórzę: http://www.eccoshop.pl/52051402559/Product.aspx
Buty z ecco w ogóle są super ale te ceny - zabójstwo (jak dla mnie przynajmniej).

Pajesiu bardzo fajne te sandały z Baty, pokazałam mojemu ciekawa jego reakcji. Nie zostały zaakceptowane. Normalnie ręce i nogi opadają :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Agaaffek co Ty zrobiłaś? Zaczarowałaś go?? ;)
Są dwie możliwe odpowiedzi: albo facet dojrzewa, albo przechodzi kryzys wieku średniego:). A przy okazji bermudów i sandałów rodzi się pytanie, czy mężczyzna powinien depilować nogi, bo u kobiet jest to kwestia bezdyskusyjna. Raz widziałam młodego chłopaka (ok. 20 lat) z nogami tak gładko wygolonymi, że aż wydało mi się to dziwne. W ogóle był wyjątkowo wypielęgnowany.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

18 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.