Wersja do druku

18 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O nieeeee, tylko nie to :) No dobra, wydepilowane nogi u facetó mogłabym jeszcze przeżyć. Ale wyobrażacie sobie wydepilowane okolice prącia? O rany, nawet na samą myśl jest mi nie dobrze
:D:D:D:D myślę że o takich szczegółach już nie będziemy się rozpisywać ;-) niech każdy ma tak jak lubi , chyba bardziej to byłoby znośne niż niedepilowane nogi niektórych kobiet tzw golonka z włosem, fuj :p i krótka spódniczka, a bywają nawet w XXI wieku
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Często się zdarza, że tak się "zapuszczają" na prośbę swoich wybranków. Bo on tak lubi.

A wacuś bez grzywki ponoć wydaje się większy - i dlatego staje się modny ;-):D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łał temat się rozlazł bez kontroli:DAle momo wszystko nogi kobietek powinny być wygolone (moje zdanie:-S)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O nieeeee, tylko nie to :) No dobra, wydepilowane nogi u facetó mogłabym jeszcze przeżyć. Ale wyobrażacie sobie wydepilowane okolice prącia? O rany, nawet na samą myśl jest mi nie dobrze
niedobrze to się robi na taką myśl (o depilacji) mojemu - mocno owłosiony wszędzie ;)

a z innej beczki - jeśli chłopaki zaczną depilować nogi, to grając z nimi w koszykówkę będzie ich trudniej faulować ;p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie są gusta i guściki - ja tam wolę przystrzyżony ogródek u mojego mężczyzny :p

a wydepilowane nogi u mężczyzny - bardzo nie męskie jak dla mnie, no chyba że kolaż albo pływak :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No właśnie są gusta i guściki - ja tam wolę przystrzyżony ogródek u mojego mężczyzny :p

a wydepilowane nogi u mężczyzny - bardzo nie męskie jak dla mnie, no chyba że kolaż albo pływak :)
No tak, przystrzyżony ok, jak najbardziej. Ale nie wygolony na zero... Chociaż jedna z moich koleżanek tak właśnie lubi. Ot, tak, z gustami się nie dyskutuje :)
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny ja Was proszę :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kobiety, jesteście niesamowite :D Siedzę i się brechtam w miejscu publicznym :D:D:D Pokazałam mojemu TŻ i też się pośmiał z tego o czym piszemy na forum KRAWIECKIM :D W końcu i tu i tu nożyczek do cięcia można używać.. ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Mruuuufka błagam nie zaczynaj bo je jeszcze bardziej rozochocisz!!!!!!! :P
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O jeny, ha ha ha, też się brechtam!
________________________________________________________

18 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.