Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, postanowiłem wykożystać maszynę nie tylko do szycia i zaczołem haftować na zwykłej maszynie a dokładnie Singer 1507. Tąborek maszyna i odrobina cierpliwości. Może ktoś ma już większe doświadczenia z tego typu robótkami. Załączam zdjęcie mojego pierwszego projektu, poduszka dla synka. Niedługo będę haftował małe ozdóbki dla jeszcze nie narozonej córeczki, jak wyhaftuję dołączę zdjęcia.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Haft zwyklą maszyną na poduszce
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładnie i tak... fachowo. Niesamowite, że na zwykłej maszynie tak można haftować. A nici zwykłe, do szycia maszynowego?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję, można tak też haftować daje to dużo frajdy. Podpatrywałem trochę jak to robić na youtube zwłaszcza anglojęzyczne filmiki,polskich jest niestety mało. Używam zwykłych nici ale muszą być delikatne w dotyku od spodu zwykłe poliestrowe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
radzio76, wielki jesteś:):). Wyhaftowałeś tak pięknie że wprost oniemiałam z zachwytu. Powiedz proszę - czy pod spód podkładałeś flizelinę lub coś innego, szyłeś zygzakiem? Bo tak mi się wydaje. Gratuluję, zdolny jesteś i wytrwały, przecież wyhaftowanie takiego "obrazka" to jednak zajmuje trochę czasu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję zajeło to trochę czasu, codziennie po troszku prawie dwa tygodnie. Pod spodem była flizelina drewniany tomborek i stopka do haftu/cerowania. Szyłem zygzakiem, chciałbym bez ale moja mazyna nawet na wolnych obrotach jest zbyt szybka, może za jakiś czas jak dojdę do większej wprawy w poruszaniu tomborkie będę mógł haftować bez użycia zygzaka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
świetnie ci wyszedł ten haft - gratuluję ja nawet nie wiedziała że taki ładny obrazek na zwykłej maszynie da się wyhaftować:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudowne :)i to haft na zwykłej maszynie :oklasky: SZACUM
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję, ale jeszcze dużo praktyki przedemną. Proszę wpisać sobie na youtube "free motion embroidery" jakie cuda ludzie tworzą.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zapomniałem dodać, że żeby haftować na mojej maszynie musiałem dorobić stół roboczy do maszyny by zwiększyć powieżchnię roboczą.

--- Ostatnio edytowane 2018-02-02 22:32:36 przez radzio76 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Proszę wpisać sobie na youtube "free motion embroidery" jakie cuda ludzie tworzą.:)
Wpisałam, obejrzałam i jestem w szoku, że na zwykłej maszynie można TAK haftować.

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.