Wersja do druku

31 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z torebki nie jestem zadowolona. Coś z nią jeszcze nie tak... chyba nie mam "serca" do torebek, to nie moja bajka...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda, bo torebka wygląda całkiem fajnie, może nie warto się zniechęcać po jednej próbie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie, nie zniechęcę się
nie poddam się tak łatwo :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
TO ciekawe. A mnie właśnie szycie torebek najbardziej rajcuje. Jak to można mieć różne odczucia na ten sam temat.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
super aż mnie zmotywowały te piękne ciuszki
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ta poduszeczka to genialny pomysł,muszę sobie taką uszyć bo pojemnik ze szpilkami ciągle się przede mną chowa, no i myślę że bardzo ułatwia pracę przy upinaniu, mnie wtedy zawsze brakuje trzeciej ręki.Torebek nigdy nie szyłam,nie mam pojęcia jak to "ugryźć" technicznie? Widzę że jesteś zdolniacha Xanti.Gratuluję!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cieszę się, że moje ciuszki motywują do szycia :)

A zdolniachą niestety nie jestem. Wciąż się czegoś uczę, czytam, oglądam, próbuję...
typowy uparty wyrobnik, który nie miał szczęścia i nie posiada nikogo w rodzinie, kto mógłby go wprowadzić w arkana krawiectwa...

Ale wielkie dzięki za słowa uznania :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W mojej rodzinie jakoś nikt się nie pcha aby poznać ja to pięknie ujęłaś arkana krawiectwa, a chętnie bym kogoś wprowadziła.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja bardzo bym chciała, żeby ktoś mnie wprowadził w arkan krawiectwa:) moja Mamusia pewnie by to zrobiła, ale niestety Jej już nie ma:(
Szczerze powiem, że jak szyję sama dla siebie to wychodzi mnie to dużo taniej niż w sklepie. Ja oczywiscie nie mam założonej firmy i stąd to właśnie wynika.
Zaczęłam szyć również ze względu na to, że zawsze jak chciałam kupić np. kurtę to już w głowie wiedziałam jak będzie wyglądać, ale oczywiście w sklepach nic takiego nie było, a jak już było coś podobnego to kosztowało "miliony".
Szycie sprawia mi wielką frajdę, bardzo to lubię, ale wielu rzeczy jeszcze nie wiem i nie ma kto mi tego pokazać...
Panie w sklepie z materiałami dziwią się, że dziewczyna w wieku 22 lat szyję, ostatnio powiedizały, że pierwszy raz widzą taką młodą "krawcową"- to jeszcze za duże słowo, bo do krawcowej to mi cho cho daleko:)

Avatar użytkownika
Administrator
Monko bo teraz łatwiej kupić niż uszyć, ciuszków jest masa na bazarkach tylko, że wtedy wyglądamy podobnie ;) W każdym razie fajnie Ci pani w sklepie powiedziała, motywująco :) Bardzo się cieszę, gdy młode dziewczyny szyją, cudowna sprawa :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

31 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.