Wersja do druku

31 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Z tą koszulą flanelową to mnie rozbroiłaś :D faktycznie guziczki "deczko" nie pasują ;)
Bardzo podoba mi się pierwszy żakiecik. Dawno go szyłaś?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti, jak napisałaś flanelowa koszula to już widziałam zieloną kratkę i łowienie ryb... :D Ta koszula powala na kolana, może faktycznie używaj jej do różnych celów? ;)
Żakieciki super! Ja właśnie mam szyć żakiet na kursie i tak się męczę, żeby znaleźć cokolwiek fajnego w Burdzie. Jakoś nie lubię żakietów i nie mam serca do szukania wykroju i tkaniny... Ale Twoje żakiety są zachęcające. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :D
sztruksowy żakiecik szyłam z pół roku temu (model 103 Burda 11/2006)ale jeszcze nigdzie w nim nie byłam (tak to jest jak się ma za dużo ciuchów) materiał z allegro.
http://www.nume.pl/viewer.php?file=4ljkkkz1bx8n9h1p8spk.jpg
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja właśnie mam szyć żakiet na kursie i tak się męczę, żeby znaleźć cokolwiek fajnego w Burdzie. Jakoś nie lubię żakietów i nie mam serca do szukania wykroju i tkaniny... Ale Twoje żakiety są zachęcające. :)
Niestety nie pomogę Ci, bo gusta są różne :D (na szczęście, bo świat byłby nudny.. :D)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A skąd wzięłaś taką flanelę?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A skąd wzięłaś taką flanelę?
ze sklepu z tanimi tkaninami, do którego link gdzieś już wrzuciłam ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
koszula flanelowa na salony! :) fantastyczny pomysł zgrania takiego modelu ze zwykłą (czy aby na pewno?) flanelą
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
koszula flanelowa na salony! :) fantastyczny pomysł zgrania takiego modelu ze zwykłą (czy aby na pewno?) flanelą
na pewno zwykła, powiem więcej - trochę cieńsza od "przeciętnej" flaneli... to taka bawełna udająca flanelę :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dorzucę jeszcze 2 żakieciki (tylko czym pochwalę się za jakiś czas, skoro nie mam niczego w trakcie "tworzenia"..)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koszula ,taaa niby flanelowa jest superrrr podoba mi się fason i tkanina .Czy pamiętasz gdzie jest wykrój na nią ?
i Ostatni żakiet :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

31 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.