Wersja do druku

31 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo :) podobają mi się Twoje ubrania. Ładnie i starannie wykończone.
Firanki - super.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obiecuję dorzucać następne fotki :)
sporo mam zrobionych, ale są kiepskiej jakości...
teraz (zimą) kiedy przychodzę z pracy, zrobię obiad i jest już ciemno. Zaczynam pstrykać jakieś fotki i okazuje się, że lampa zbyt mocno rozświetla lub wręcz odbija się od tkaniny, w efekcie czego nie jest dobrze :(
Poza tym mam sporo ciuszków takich "domowych" lub nadających się na ryby (czasem z mężem wyjeżdżamy w weekend na ryby)więc nic specjalnego - raczej praktyczne, wygodne i niespecjalnie urodziwe :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
więc nic specjalnego - raczej praktyczne, wygodne i niespecjalnie urodziwe :p
a taaak ;) dziewczyny już pisywały... ;) że szyją nic specjalnego, a stroje okazywały się dziełami sztuki...
pokazuj nam więc zdjęcia, gdy tylko ich jakość Cię zadowoli. Ja czekam na nie. :)
Uszyć wygodne ubrania, wygodne i ładne, takie, że je się chce nosić, to też sztuka, tak uważam.
Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Xanti, bardzo ładne ciuszki, profesjonalnie wykończone i widać, że dobrze leżą na właścicielkach. Mnie też bardzo podoba się ta bluzeczka z czarnym pasem i zestaw brązowej spódnicy i bajecznie kolorowej bluzeczki. Fajnie szyjesz, gratulacje !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti, bardzo ładne ciuszki, profesjonalnie wykończone i widać, że dobrze leżą na właścicielkach. Mnie też bardzo podoba się ta bluzeczka z czarnym pasem i zestaw brązowej spódnicy i bajecznie kolorowej bluzeczki. Fajnie szyjesz, gratulacje !
Bardzo dziękuję :)
Pochlebna opinia profesjonalisty uskrzydla :angel:

A właścicielka pokazanych ciuszków jest tylko jedna - szyję dla siebie :D
Czasem coś dla rodziny (bluzka dla teściowej, spodnie dla męża, firanki dla kuzynki...) jednak nigdy nie biorę za to pieniędzy, ponieważ chcę aby szycie pozostało pasją, a nie sposobem na życie (sposobem na zarabianie).
Pracuję na etacie (w biurze) i nie chcę tego zmieniać!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jak się nauczyłaś szyć?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jak się nauczyłaś szyć?
21 lat temu wystałam w kolejce moją pierwszą maszynę do szycia - łucznik :P
Jedyną maszynę jaką pamiętam z dzieciństwa to była własność ciotki do której jeździłam na wakacje. Miała napęd nożny i czasem jak przy niej siadłam (w tajemnicy przed ciocią) nie umiałam złapać rytmu - żeby równo pedałować i jeszcze patrzeć na przeszywany materiał :D
W każdym razie po zakupie własnej maszyny siadałam i próbowałam. Kupiłam burdę, żeby coś konkretnego uszyć, bo o wykrojach nie miałam bladego pojęcia... Tak się zaczęło. Trochę szyłam dla siebie i dla dziecka. Po jakiś 3-4 latach dałam sobie spokój, bo czasy się zmieniły i można było prawie wszystko kupić, wiec skończyła się motywacja...
4 lata temu byłam kilka razy u krawcowej, bo kupiłam znowu burdę i coś mi się z niej spodobało. Przy chyba czwartym ciuszku stwierdziłam, że przecież ja też potrafię to uszyć. Kupiłam nową maszynę, po roku overlocka i moja pasja powróciła z dużo większą siłą niż przed laty :D
Tak więc reasumując - szyć uczyłam się sama, popełniając po drodze mnóstwo błędów. Wciąż czegoś się uczę. Nadal ze zdziwieniem odkrywam, że coś robię nie tak, że można lepiej, prościej i ładniej :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
prześliczna galeria, popada się w kompleksy ogladając :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najbardziej podoba mi się nasza SKROMNOŚĆ hihi
Podziwiam firanki .Bo ich nie cierpię szyć :)))
Wszystkie inne modele świetne .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uwielbiam żakieciki, więc dorzucam dwa z mojej kolekcji oraz koszulę flanelową. Wiem mogłaby mieć inne guziki... nie chcę jednak żeby mnie coś podkusiło, żeby ją używać do innych celów :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
koszula flanelowa

31 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.