Wersja do druku

31 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeglądając niektóre galerie np. Wojtka można popaść w kompleksy, ponieważ nie szyję tak szałowych ciuszków. Szyję głównie dla siebie i domowników i są to całkiem zwyczajne fatałaszki. Pokażę Wam kila z nich - głównie te, z których jestem zadowolona :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
żakiet do jeansów bluzka "do pracy"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cd..

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ej kochana Ty taka skromna nie bądź! Kapitalna ta pierwsza bluzka z grubym paskiem (uwielbiam taki styl) i sukienka widać, że wymagała sporych zdolności :) Firanki super :) Pięknie w oknie wyglądają!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja jestem pełna podziwu, mi się Twpje ciuszki bardzo podobają. W szczególności te zwiewne bluzeczki- bardzo takie lubie:)
Musze się zdobyć na odwagę i sobie taką uszyć :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo pięknie, masz talent, podziwiam twoje umiejętności
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ej kochana Ty taka skromna nie bądź! Kapitalna ta pierwsza bluzka z grubym paskiem (uwielbiam taki styl) i sukienka widać, że wymagała sporych zdolności :) Firanki super :) Pięknie w oknie wyglądają!
Sukienka nie jest moim dziełem - tylko bolerko - dlatego wszystko inne na fotce jest w innym kolorze (suknia też była bordowa) :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za ciepłe słowa, ale z tym talentem byłabym ostrożna... ja powiedziałabym, że jestem wyrobnikiem w pocie czoła zdobywającym wiedzę o szyciu zwłaszcza poprzez spartaczone sztuki odzieży...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja powiedziałabym, że jestem wyrobnikiem w pocie czoła zdobywającym wiedzę o szyciu zwłaszcza poprzez spartaczone sztuki odzieży...
Ja też tak mogę o sobie powiedzieć, tylko ja jestem wciąż na starcie, a za Tobą już długa droga.... Piękne rzeczy uszyłaś. Pokaż więcej zdjęć - dla mnie to inspiracja, by nie ustawać w drodze, może też do czegoś konkretnego wreszcie dojdę. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
ja powiedziałabym, że jestem wyrobnikiem w pocie czoła zdobywającym wiedzę o szyciu zwłaszcza poprzez spartaczone sztuki odzieży...
Ja też tak mogę o sobie powiedzieć, tylko ja jestem wciąż na starcie, a za Tobą już długa droga.... Piękne rzeczy uszyłaś. Pokaż więcej zdjęć -dla mnie to inspiracja, by nie ustawać w drodze, może też do czegoś konkretnego wreszcie dojdę. :)

Boże jak pięknie napisane :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Rzeczywiście rewelacyjne ciuszki szyjesz. Te firany mi się bardzo podobały. Brawo za pomysł i trzymaj tak dalej oraz wklejaj więcej zdjęć, żebyśmy mogły pozazdrościć i wziąć się do roboty ;)

31 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.