Wersja do druku

31 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U nas jest może z 15 sklepów z ciuchami i we wszytskich jest dokładnie to samo, a później na imprezach okzauję się, że trzy moje koleżanki są tak samo ubrane:D. Zawsze mnie to bardzo śmieszy.
Uszyłam znowu granatową sukienkę i szarą bluzeczkę (wkleję później zdjęcia) to ocenicie moją "radosną twórczość" hehe
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monko, jak się szyje dla samej siebie to wiadomo że jest wtedy najtaniej . Ja np. kupię 120cm materiału i uszyję z tego fajne spodnie dla siebie ,za materiał zapłacę 20 zł lub trochę więcej albo mniej :)i mam spodnie jakich nie ma nikt inny i za cenę za którą na bazarze nie kupię byle jakiej chińszczyzny. Fajnie że szyjesz z czasem się nauczysz więcej , a na tym forum pomożemy ci rozwiązać każdy problem , co nie:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już w kilku sytacjach szyciowych naprawdę bardzo mi pomogliście:) Dziękuję :)
w ogóle super jest to forum!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie dlatego wróciłam do szycia po tak długiej przerwie mimo, że wszystko można kupić. Mam coś innego, a przy tym jest satysfakcja, że sama to zrobiłam. A jeśli ktoś ze znajomych pochwali, że ładny mam ciuszek, to już jestem cała w skowronkach :D

Cudownie, że młode osoby chcą szyć!!!
Szkoda, że u mnie w rodzinie nikt nie połknął bakcyla - byłoby fajnie z kimś pogadać, pokombinować...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też straciłam Mamę przedwcześnie :( Dziś widzę ile jeszcze mogłabym się od Niej nauczyć. Mama lubiła dla przyjemności i dziergać i szyć. Ja wtedy się tym nie interesowałam kompletnie. Cóż, na wiele rzeczy jest już za późno...
Sama mam 2 córki i mam nadzieję, że kiedyś będą chciały się nauczyć tego wszystkiego, żeby w razie czego mogły liczyć na siebie. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam syna i nie rokuje najmniejszych nadziei na kontynuację ;P
Może kiedyś synowa??? :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie synowa , ja jestem synową która jedynie szyje po swojej teściowej , nikt z jej ośmiorga dzieci nie poszedł w jej ślady. Kiedyś była bardzo znaną w mieście krawcową , a ja teraz mam jej nazwisko i przez to dużo osób do mnie trafia, pamiętając teściową:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dostałaś w prezencie ślubnym renomę. Fajnie :)
Ja synowej tego nie dam, bo szyję dla siebie, czasem dla najbliższych i nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świąteczna twórczość :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, cudny koszyczek! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

31 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.